| Andy000 a întrebat:

Este o fata in clasa de care imi place foarte mult.Eu nu stiu daca ma place.In clasa nu prea vorbim dar pe facebook vorbim foarte mult.Voi ce parere aveti

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Cand vorbiti pe FB invit-o in oras la o plimbare, un suc, ceva... daca accepta, ofera-i cateva ore placute in oras, daca nu, peste cateva zile mai fa o incercare, daca refuza iar, ia-ti gandul, cel putin deocamdata.

5 răspunsuri:
| doinitza12 a răspuns:

Eu cred ca ea asteapta sa ii vorbesti. ia-te in miini si fa asta.

| neutrino a răspuns:

La scoala nu te place, dar acasa la ea, decat sa se plictiseasca, mai bine vorbeste cu tine.

| Solitude15 a răspuns:

Ia-ti inima in dinti invinge timidiatatea si spune-i a o placi

| Tyberyu_Toma_1998 a răspuns:

Fa-ti curaj si du-te la ea

| anonimxxa97 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa vorbesti cu ea, sa o intrebi daca te place, doar asa vei afla si vei sti raspunsul, fara rusine, cu rusinea mori de foame. Succes