| anonim_4396 a întrebat:

Este ok acesta http://imgur.com/XfUlO4o şi un trandafir pentru iubita mea (are 13 ani) de ziua îndrăgostiţilor? Vă rog fără mişto-uri.

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine cumpara-i o papusa Barbie.Este cea mai potrivita pentru „iubita" asta a ta.Sa nu spui ca tu ai 21 de ani.Din cate vad aici, la numele tau. Daca face cineva misto de tine pe aici este dovada gandirii pe care o ai.Prin aceasta intrebare.Auzi tu, iubita la 13 ani!

| MistretulPufos a răspuns (pentru darrio2007):

E o "relatie serioasa" laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru MistretulPufos):

„Bineanteles"

| Narccii a răspuns (pentru darrio2007):

Adev laughing)

suntserios
| suntserios a răspuns:

E urata chestia aia

| Doub a răspuns:

Dar unde e revista cu Violetta?

| Doub a răspuns (pentru Doub):

Ps. Am uitat, Ăăă, chestia aia, stea, meteorit, ce o fi, e oribilă.
Caută şi tu o piatră, ceva.

| aXy99 a răspuns:

Daca este o intrebare serioasa, atunci iti voi spune ca DA! Sunt sigur ca ii vor placea. Totusi, ai putea inlocui acel colier cu o cutie de bomboane. Bafta!

| Wøodenpints a răspuns:

Și ea poate să-ți facă cadou tot un lanț, dar cu cătușe la fiecare capăt.

| Staind a răspuns:

Ce dragut. O sa se bucure de talanga aia

| Doub a răspuns (pentru Staind):

Recunoaşte că vaca aia te-a inspirat pentru răspuns. smug

| Staind a răspuns (pentru Doub):

Vaca si bunatatea ta nemarginita :-

| Doub a răspuns (pentru Staind):

Amin. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aia este o bomboană?
Trandafirul mere thumbs up

| MistretulPufos a răspuns:

Copiii din ziua de azi au la 13 ani "relatii serioase"