| ioanapantea a întrebat:

Este posibil sa raman insarcinata daca am stat in pat cu prietenul meu in pozitia asta " http://www.topfeminin.ro/forum/files/wow_him_powwow_sp_m d_896.jpg " dar eram imbracati adica el avea chilotii si pantaloni lungi pe el iar eu aveam chilotii si pantaloni scurti? iar chilotii stateau stramti pe mine. si el o avea sculata.

Răspuns Câştigător
| Daniichu a răspuns:

Nu. -.-' Atata timp cat sperma nu intra in vagin nu ai cum sa ramai insarcinata. :o [Parerea mea]

12 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Nu se poate

| Douapunccteunics a răspuns:

Nu,
clar!

| anaservic a răspuns:

Doamne, tu cred ca ai probleme. cumparati draga mea carti si invata cum se fac copiii ca se pare ca nu stii.

| Blondda a răspuns:

Si eu credeam la fel la gradinia.laughing Creedam ca daca il tin pe unu de mana raman insarcinata.laughingstraight face

| Gagikaru a răspuns:

Ai urme de catarama?

| bebin a răspuns:

Probabil doar daca ti-ai bagat chilotii lui in vagin imediat dupa.Atfel nu vad cum

| cryss_7938 a răspuns:

Nu daca erati imbracati

| Addy5xD a răspuns:

rolling on the floor))) cea mai tare si cea mai penala intrebare auzita vreodata.

NU, CLAR ~!

| Roxa_9890 a răspuns:

Aaa...scz ca te intreb...dar cati ani ai?
Cum Dumnezeu sa ramai insarcinata daca ai pantaloni pe tine?!
puteti sta aman2 fara pantaloni, caci atata timp cat nu te penetreaza si nu isi da drumul in tine nu ai cum sa ramai insarcinata!

| doarreuu a răspuns:

Nu ar fi bine sa iti vezi de copilaria ta in loc sa pui intrebari stupide?

| deeab a răspuns:

Normal ca nu ai cumlaughing, fetito tu esti tralala la cap, probabil oi fi vre o de aia de 13- 14 ani care n-are minte, fato daca nu ai avut contact sexual nu ai cum sa ramai insarcinata, mai erati si imbracati.