| Mimmiy a întrebat:

Este un tip care mi se pare atractiv, si l-am vazut ( de la departare )ca se mai uita si el dar problema mea e ca nu pot sa ma uit in ochii lui, la el cand e fix in fata mea. De obicei nu ma intimideaza baietii, dar chiar nu stiu ce sa fac.

3 răspunsuri:
| AlissBrie a răspuns:

Incearca sa scapi de timiditate iar primul pas ar fi sa te bagi mai mult in seama cu elwinking

| Mimmiy explică (pentru AlissBrie):

Da. nu prea stiu cum, adica nu pot sa ma duc la el si sa i zic ceva

| mariatzlovemusic a răspuns:

Pai daca il placi propune-i sa iesiti la un suc sa va cunoastti mai bine dupa aia vezi tu ce faci