| anonim_4396 a întrebat:

Este un video cu un chiuretaj unu` foarte groazniiic, stie cineva pe ce site este? Poate stie cineva la ce ma refer... avortu`sad.

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Videoul prezentat de Nustiu prezinta avortul unei sarcini de cel putin 3 luni, ceea ce la noi este interzis din punct de vedere legal. Exceptie fac acele cazuri de avort terapeutic.

| YourDailyApple a răspuns:

Mai mult ca sigur gasesti pe un site crestin. Am mai vazut video-rui dinacelea. Astia indoctrinati sunt atat de disperati ca femeile sa nu faca avort, incat pun poze cu fetusi avortati pentru a le provoca scarba sau mila, nu-mi explic thinking
Oricum un lucru de stiut : embrionii nu au drepturi ci doar copiii deja nascuti.
Salut

| nustiu_2803 a răspuns:

Eu am ramas far cuvinte... e ceva groaznic avortul :(
http://www.youtube.com/watch?v=ic48-NqUsNQ

| laara a răspuns:

Uite aici :|
http://www.adevaruldespreavort.ro/......spre-avort

cum poate cineva sa fie atat de crud? e o inima care bate acolo...
ce dulce poate fii un nou-nascut si ganguritul lui!
rusine doctorilor, care au depus la inceput Juramantul lui Hippocrate ce zice "Atât cât mă ajută forțele și rațiunea, prescripțiunile mele să fie făcute numai spre folosul și buna stare a bolnavilor, să-i feresc de orice daună sau violență."
rusine femeilor care decurg la asa ceva!