| anonim_4396 a întrebat:

Este vreo problema ca dupa primul contact sexual sa il am si pe al doilea? Consecutiv? Sau..prima a doua si a treia zi?
Care sunt avantajele/dezavantajele?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este indicat să ai alt contact sexual la mai puţin de 3-5 zile de la deflorare ( deoarece zona este iritată şi e mai sensibilă )!

Toate cele bune.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este nici o problema daca ele sunt protejate.

| lpavel a răspuns:

NU exista avantaje -dezavantaje ca doar nu mergi la munca... happy pur si simplu o faci când vrei!

| SkyPilot a răspuns:

Nu sunt dezavantaje. Avantajul este ca scapi mai repede de dureri si usturimi daca esti una din acele fete pentru care dezvirginarea nu este asa de usoara. Atentie la igiena si la protectie!

| Xpressurself a răspuns:

Nu. daca poti si nu te deranjeaza...de cate ori poate el atunci

| rousz a răspuns:

Nu este problema, nu are de ce sa fiewinking