| adrian873 a întrebat:

Eu am 18 ani ea are 20 si mai are si un baiat, si de vreo 2 saptamana iesim impreuna si ne comportam ca un cuplu dar nu suntem impreuna. Ea imi da de inteles ca ar vrea dar eu nu stiu ce sa fac si partea nasoala ca incep sa tin la ea... ce sa fac? Ms

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice ar zice cineva aici, nu prea va conta atunci cand va veni momentul decisiv, pentru ca pui o intrebare cam grea, sa ne dam cu parerea despre o persoana pe care nu o cunoastem, ar putea fi o persoana buna sau o scorpie, s-ar putea sa fii fericit sau din contra sa ai o dezamagire mare, incearca sa decizi tu pentru tine si sa pui in balanta ce e bine si ce e rau pentru tine, daca eu o sa zic ca e ok sa fi impreuna cu ea si nu o sa iasa asa degeaba o sa dai vina pe mine la urma si o sa imi zici ca am gresit pentru ca sunt o persoana oarecare pe care nu o cunosti, deci nu lasa ca altii sa iti zica ce sa faci, fa-o tu pentru tine!

3 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Daca iti convine ca are copil alta problema nu vad.

| anonima3389 a răspuns:

Are 20 ani si are copil si u 18? eu zic sa nu te bagi, ai de gand sa ai responsabilitati fata de copilul ala? gandeste-te ca ai abia 18 ani.

| adrian873 explică:

Va multumesc pentru raspunsurii