| Iolyioly a întrebat:

Eu am 20 ani jumate. Daca fac cu un barbat de 27 de ani e o problema? Cum imi dau seama daca vrea doar sa faca cu mine sau ii place de mine?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrea sa te facă. După, ai sa te lamuresti.

| RAY a răspuns:

Noi la inceput noi vrem sex ca asta e ceva involuntar ca setea,foametea,apoi daca prezinta un interes fata aia ne gandim si la o relatie,acum depinde si de varsta lui,personalitatea lui,mediu, prieteni, trecut etc
ce vrea de fapt doar el stie atat, dar sex cu toti vrem la nceput ca e ceva normal de asta suntem hetrosexuali nu putem reprima asta dar asta nu inseamna ca nu avem sentimente sau nu iubim, la mine conteaza carcaterul cand e vb de ceva de lunga durata

| RAY a răspuns:

Garanti in viata nu exista doar sperante atat

| Violleta2022 a răspuns:

Ce anume sa faci?
Ai uitat sa menetionezi ce anume vrei sa faci!

| mihai69 a răspuns:

Ce să faci? Pâine, cozonaci, farmece?!?
Nu văd unde ar putea fi vreo problemă, în oricare dintre cazuri.
===
PS „garanti" există! e o bancă. rolling on the floor
Iar în viață, există totuși și două garanȚii (le-au găsit americanii): moartea și taxele.

| neutrino a răspuns:

In genere barbatii fac sex numai cu fete dragute, de care sa nu le fie rusine atunci cand se vor lauda. Este adevarat ca aceasta regula este incalcata, atunci cand nu au ce alege. Regula este valabila si invers.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Acorda-i timp. Si o sa vezi.

| UnBroken2016 a răspuns:

Deja dupa varsta trebuie sa iti dai seama ca ceva miroase. Un barbat in toata regula cu una care probabil inca nu stie cu ce se mananca viata.

Răspuns utilizator avertizat