| Ssussha a întrebat:

Eu am 8luni de relatie, iar iubitul meu nu vrea sa renunte la iesirile lui de sambata seara in care mentionez ca se imbata de fiecare data! mie nu imi place dar el zice ca e normal ca asa fac toti barbati ca se distreaza, ca asa el, etc...

9 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Nu, nu toti barbatii fac asta. Mie una mi-ar fi foarte rusine cu un asemenea iubit.
Chestia asta spune multe despre personalitatea lui. Nu cred ca poti sa il schimbi. Nici nu cred ca ar avea rost sa incerci.
Tu alegi daca merita sa ramai langa el in conditiile date.

| Emilian65 a răspuns:

Spune-i ca daca are o iubita, sa renunte la obiceiurile de sambata seara.

| Fatamuntilor a răspuns:

NU, nu e normal
Nu toti barbatii fac la fel
Poti recurge la mic,, santaj'.Ii spui daca continua, il parasesti! Scurt si cuprinzator!
E posibil ca iesrile alea, faptul ca se imbata ar putea recurge la violenta...Gandeste-te si la acest aspect!

| minrest a răspuns:

Nu, nu facem toti si nici majoritatea. Cine stie, cu noile schimbari din viata lui poate ii trece, daca nu ii trece insa, nu astepta sa mananci bataie. Buna seara.

| SkyPilot a răspuns:

Nu toti fac asa. Pe masura ce inaiteaza in varsta, va fi mai rau. Poate devine si violent.
Pune-l sa aleaga intre tine si aceste iesiri. Daca nu te alege pe tine, nu ai pierdut nimic.

| Oana92 a răspuns:

Distractia nu e acelasi lucru cu betia! Si crede-ma...de bautura si de gelozie nu prea se vindeca nimeni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care cred ca bautul pana la betie e distractie sunt niste ratati fara vitor. asta da "barbat" sa faci familie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

App. doar sa nu te plangi in 5 10 ani cand deja o sa fie beat seara de seara si o sa astepti la usa portia de palme sau bataie inainte sa se culce pisat tot. cum am zis, asta nu e om cu vitor, e doar un pierde vara in devenire, daca nu e de pe acum.

Răspuns utilizator avertizat