| adriana899 a întrebat:

Eu am iubit de câteva luni bune și ieri am făcut sex cu el.Mi-a dat papucii pentru ca nu gemeam în pat în timpul partidei de sex
Vi se pare normal ce a făcut?

21 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Nu mi se pare normal, saracuta de tine! Nu e vina ta, ''motivul'' despartirii nu a fost un motiv, a fost o idiotenie spusa de un idiot.
Cand mai ai un iubit sa fi atenta ce fel de om e de fapt si nu intra in relatii intime cu el decat dupa un timp foarte indelungat, ca sa fii sigura.

| emchristina a răspuns:

Din pacate a profitat.

| darrio2007 a răspuns:

Nu ti-a fost iubit.Te-a vrut doar pentru sex.Cred ca se uita cam mult la filme deocheate.Un cocalar fara minte.

| Sociopat a răspuns:

Au si oamenii fixuri. Personal, cand geme parca te simti mai bine, parca arata ca ii place si e mai special decat daca tace. Ca in unele restaurante traditionale, daca plescai in timp ce mananci arati bucatarului ca iti place mancarea. Tu n-ai plscait, nu ti-a placut cocoselul. Concluzia e ca voia doar sex de la tine.

| LoveSleep a răspuns:

E doar un motiv prost.

| peperonies a răspuns:

E clar ca vroia doar sa te ****.

| pufulescu a răspuns:

Nu e normal ce a facut, dar mai ales ce a zis! A stat cu tine doar ca sa iti ajunga in pantaloni si asta e urat in sine, dar putea macar sa se desparta folosind un alt motiv si nu o chestie asa tampita.
Mare atentie cum iti alegi prietenii pe viitor, evita dobitocii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intelegi, asta se intampla cel mai mult in filmele xxx rolling on the floor la fiecare de fapt e diferit a profitat asta a fost tot, nici nu iti irosi timpul sa te gandesti, nu are rost. Te pup succes sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se da papucii pentru atat, omul a avut ce a vrut si a plecat. sa stii mai bine alta data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

se pare că doar tu îl iubeai.

| DimLight a răspuns:

Ba e normal. iti meriti soarta.lol

| JustStitch a răspuns:

Mie mi se pare anormal chestia asta, el si a vazut doar interesul lui apoi ti-a bagat ca pretext ca nu gemeai doar ca sa scape de tine

| RocKzZ a răspuns:

Normal ca nu. A profitat de tine, si bineinteles, ai fost prostuta si ai acceptat pentru ca "il iubeai".

| Silvia93 a răspuns:

Baiatul este ne educat
iar tu trebuia sa stai sa discuti cu el inainte sa faci sex.
Sa vorbiti despre ce va place in pat, cum va place ce nu ai vrea si ce ai vrea sa faca si invers.
Daca ai fost virgina era normal sa nu urli ca nebuna ca nu simti mare lucru la inceput, abia dupa o luna incepi sa te cunosti.
Daca era doar un popandau care vroia sex logic ca a profitat si a gasit orice scuza ca sa plece, acum tu ai pierdut.
Lasa`l in pace si ai grija pe viitor, nu te mai culca cu orice prost care se uita la filme porno non stop.
Pup

| Crainstorm20 a răspuns:

XD
Buna! Nu e normal ce-a facut!
Deoarece:
-A profitat de tine. Si de prostia/naivitatea.
-Ai grija pe viitor. Nu mai umbla cu golanii/cocalarii cauta unu in firea lui!
-A folosit scuza ca pretext!
-Daca esti minora, iar el e major!
Reclama-l la politie! E interzis sa intretii cu un minor! Si face puscarie.

P.S: Sa nu mai vezi lumea in roz! Bafta pe viitor! big grin

| cristi10grei a răspuns:

Wow cum asa poate nu te satisfaceaa ce om nu trebuiea sa faca asta si sa se straduieasca mai mult el puff ce om praf jur

| Devilgrim a răspuns:

Nu...
Dai cateva in bijuterile familiei sa invete mintewinking
Bafta si ai griji ce prieteni iti faci.

| AndrEey007 a răspuns:

Sincer sa fiu nu ai gemut cum trebuie trebuia cu mai mult accent pe a, si il cam cred pe saracul baiat, el facea sex sau citea ziarul Libertatea?

| Lilulilu123 a răspuns:

Am un singur cuvant pentru acel baiat : IDIOT!
Sper ca esti bine si sa treci peste asta! Din pacate, a profitat de tine si a urmarit asta de la inceput sad Ai grija de tine kiss

| ionesccatalin a răspuns:

Nu e normal Adriana, dar ceea ce ii porneste cel mai mult pe majoritatea barbatilor daca nu pe toti sunt gemetele...imi pare rau pentru tine.

| Makofaf a răspuns:

Normal ca nu, trebuie sa fii tâmpit sa faci asta!