| anonim_4396 a întrebat:

Eu am ochii verzi el ii are albastrii eu blonda el brunet ...ne potrivim?

15 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, da-mi voie sa radlaughing, adica tu crezi ca conteaza acest aspect? Cand 2 persoane se iubesc, nu conteaza varsta, inaltimea, statutul social, etnia, culoare, aspectul fizic, etc... mi se pare absurd sa crezi ca conteaza, daca va potriviti sau nu doar voi stiti, important e sa va iubiti si sa va intelegeti, nu conteaza culoarea ochiilor si a parului!

lolita
| lolita a răspuns:

In nici un caz, este prea mare diferenta intre voi rolling on the floor

| HBK a răspuns:

Daca tu te rezumi la culoarea ochilor nu e de bine.Asta nu este un criteriu in scopul de a-ti alege persoana iubita.Atata timp cat va iubiti si exista o relatie solida intre voi puteti sa fi avut si de alte culori ochii.

| liveincolors a răspuns:

Nu cred ca tine de aspect daca va potriviti sau nu.

Important e sa aveti lucruri in comun, si mai ales sa va iubiti.

| Te besk a răspuns:

Perfect :X:. Iubiti-va mult :*

| imiplacemov a răspuns:

Doamne ce chestie. Daca tu asa iti dai seama daca te potrivesti cu o persoana. Atata timp cat va iubiti putea sa fie si chel laughing

| evoke a răspuns:

Nu conteaza aspectul fizic daca va iubiti

| Medis a răspuns:

Pai... nu stiu ce sa zic, dar nu conteaza daca va potriviti sau nu, ideea e sa va iubitiwinking

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

happy
Desigur daca va iubiti de ce nu :*

| wdsasd a răspuns:

El trebuia sa aiba ochii cacanii...imi pare rau dar singura solutie este sa va despartiti

| ingerash_2415 a răspuns:

Important este sa va iubiti sa va intelegeti bine nu asta conteaza eu cred ca va potriviti si din acest punct de vedere adica cel al aspectului fizic desi nu ar trebui sa conteze asta pentru voi iubiti-va mult:*:*:*

| taifunkiller a răspuns:

Va iubiti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine v-ati potrivi la sentimente nu la aspectul fizic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va potriviti atata timp cat tine-ti unul la altul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deja am inceput sa radlaughing)
ce intrebare straight face