| Floresweety a întrebat:

Eu am relatie la departera dar ne vedem destul de des si ne iubim mult dar la mine la scoala exista un baiat cu un an mai mare care imi place putin... o prietena a spus ca ii place de el dar nu i-e pasat dar cand am intrebat pe o colega de a lui dac ii place de prietena mea a zis ca vrea sa ii ceara prietenia dar cand e cu ea nici nu se uita la ea si nu pare ca ii place de ea. dar intr-o zi el m-a intrebat pemn cum ma cheama si nu am vrut sa ii spun si la urma mi-a zis ca lui ii place de mine si in alta zi m-am intors capul inapoi si si l-a intors si el si a spus incetde tot ca vad marea in ochii tai! m-am gandit ca nu poate sa vada marea in ochii prietenei mele pentru ca ea are ochii caprui dar eu verzi albastrui deci se potrivea cu mine! nu stiu ce sa zic.de cine isi bate joc de mine sau de prietena mea?

2 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Dupa poza ta nici nu as vrea sa stiu cati ani ai straight face
12-13?laughing
Daca e asa ...Mai mare rusinea sa intrebi asa ceva...Sa zici ca ai si o relatie la distanta
Ce vrejeala ' vad marea in ochii tai ' laughing Am auzit si eu din astea pana m-am plictisit :-J
Eu zic sa-ti vezi de scoala si de viitor si lasa baietii pentrumai tarziu scumpa :*

| Myst3ry a răspuns:

Poate isi va bate de amandoua. Daca este prietena ta incearca prima oara sa vorbesti cu ea,sa nu stricati relatia voastra de prietenie pentru... un baiat. Vezi ce simte si ea pentru el si atunci daca crezi ca iti place de el mai mult decat ii place ei si nuii prea pasa de el, incearca sa vorbesti cu el, sa vezi ce are in cap ce simte si pentru cine.