| adriana899 a întrebat:

Eu am un coleg la servici care cred ca ma place,mereu cand ma vede imi zambeste,ma priveste insistent, mi-a cerut si pagina mea de facebok, i-am dat-o si insista sa iesim..de 5 luni insista sa ies cu el dar eu il refuz pentru ca imi place sa fiu mai indiferenta si sa se roage.El mi-a spus ca sunt rusinoasa si prea speriata cand l-am refuzat sa iesim dar eu nu sunt asa, sunt mai selectiva cu baietii dar eu il plac pe elCredeti ca ma place cu adevarat? Eu cred ca el vrea doar sex de la mine si i-am zis si in fata A spus ca am un caracter slab ca nu umblu cu barbati bogati si ca ma multumesc sa stau cu unu care are un salariu de 10 milioane dar care ma iubesteEu zic ca daca nu ma placea ma lasa in pace si nu mai insista sa iesim mai ales ca stie ca nu sunt materialista

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

In ce fel, cu ce tonalitate a dat deja verdictul cu privire la caracterul tau? Mi se pare cam ingamfat - el deja si stie cum esti si nici nu te cunoaste cum trebuie. angryA zis ca ai un caracter slab?! Deci fetele au caracter slab, si el nu are, are unul tare. Nu, nu, nu! Deja devine NESIMTIT! Nu imi place cum te trateaza si deja te si catalogheaza. Om scarbos! Cred ca e ingamfat si cu lipsa de respect fata de tine, si vrea sa te seduca, sa te pacaleasca si apoi sa te lase balta. Cum, el, buricul pamantului, sa fie refuzat de o fata cu ''caracter slab''?! Deci, imi pare rau, dar e un nemernic. Da-l mosului incolo si rade-i in fata, ca cu tine nu o sa ii mearga faza, tu nu esti proasta nimanui!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Bine gandit, dar pana la urma tot la sex vei ajunge, cu el sau, nu cu el!

| T0T a răspuns:

Lasa-l in pace, la cum pune problema nu stie ce e aia dragoste. El vrea doar sex. Acum depinde de tine daca esti sau nu materialista.

| Anna121 a răspuns:

Da te place, dar e posibil sa vrea doar sex cum ai zis si tu, am patit si eu sa insiste un baiat sa iesim dar l-am refuzat de fiecare data fiindca nu era chiar genul meu. Dupa aceea am aflat ca el de fapt avea prietena. Nu am inteles ce voia de la mine, daca avea prietena. Poti iesi cu el, dar nu-l lasa sa te sarute de la prima intalnire, asa vei afla ce vrea de fapt de la tine.