| PortOcaLaSiatAT a întrebat:

Eu in timpul liber ma uitam la porno, si am depasit netul foarte mult iar mama a primit un mesaj in care arata toate siteurile pe care am intrat, iar mama a aflat ca ma uit la porn... Mai sunt 4 ore pana vine acasa, ajutati-ma am 12 ani si mi este foarte frica, ieri a zis ca astazi o sa-mi vorbeasca despre asta, CE SA FAC? Dau funda

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa te culci, asa vazind ca dormi nu va avea cu cine sa vorbeasca. si poate mîine uită fiind aglomerata cu pregatirile de Paști.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Suporta consecintele. Poate iti va fi invatatura de minte.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi de fundă.

| mihai69 a răspuns:

Păi ce să faci? să aștepți prelegerea și să tragi învățămintele de rigoare.
N-o să-ți taie capul pentru asta, dar nici nu vei primi aplauze. Probabil nici cadoul de Paște nu-l mai vezi.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce mare rusine? Nu o sa se intample nimic rau.

| Lawliet14 a răspuns:

Mai ai voie pe net, portocalo?

| OMFGConrad a răspuns:

Să te pregăteşti sufleteşte şi trupeşte, mai ales trupeşte...

| MadagasHardwell a răspuns:

La 12 ani te uiți la filme porno? Eu la anii astia mă jucam șotron în fata blocului straight face

| MUFFIN0000 a răspuns:

Inventeaza o scuza.De exemplu spune-i ca aveai un program spywere pe PC care lucra in locul tau si ai aflat acum dupa ce ai scanat cu antivirusul si l-ai sters.Acum depinde si cat de bine se pricepe la calculatoare.Asa a facut si un prieten si a scapat.

| MUFFIN0000 a răspuns:

Spune-i ca aveai un program spywere care lucra in locul tau si l-ai dezinstalat cu ajutorul antivirusului si ca tu nu ai cauta asa ceva. Daca nu se pricepe la calculatoare va merge.Asa a patit si un prieten si a scapat. Sper ca te am ajutat...