| sica2 a întrebat:

Eu pana la varsta de 10 ani am avut fimoza dar am scapat si am rezolvat-o singur, dar dupa ceva timp pielita care tine penisul adica unde e capul penisului s-a facut elastica nu stiu de ce poate ca am fortato rau de tot cand am avut aceea problema si am inceput cu tine sa ma si masturbez si nu imi prea place sa fie asa ce pot face sa nu ma iiasa acel cap? ofer funda adica sa nu mai fie asa elastic

2 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

E natural ceea ce ti se intampla, piele gliseaza pe cap in timpul masturbarii cat si in timpul actului sexual pentru ati oferi placere, dar si pentru a proteja capul de mediul exterior. Stai linistit ca nu e nimic ingrijorator.

| No0oName a răspuns:

Ai senzatii mai tari daca e asahee hee