| anonim_4396 a întrebat:

Eu si cu pr meu am fost de mai multe ori in primul loc in care ne-am intalnit prima oara pentru noi e un loc special dar de fiecare data cand mergeam acolo, trebuia sa ne sarutam sa ma ia in brate si logic ca mie imi placea pentru ca era un loc mai retras si puteam face orice, dar intr-un sf de saptamana cand trebuia sa plece la tara l-am sunat ca sa ne intalnim pentru ca saptamana viitoare veneau niste rude pe la mine care nu le-am mai vz de mult si i-am zis ca nu stiu daca o sa am timp sa-l vad si daca e tot ultima zi,, hai sa ne vedem pana pleci la tara " fie neam vazut si 5 minute au fost foarte frumoase si dupa cand a vrut sa ma sarute eu l-am refuzat si am intors capu, na ca eu debicei mai faceam asa si in gluma si s-a suparat si mi-a zis sa termin cu faze din astea si sa nu mai fac asa ca nu-i place si se simte prost si atunci m-am suparat foarte tare si i-am zis,, cred ca mai ai timp sa jungi la autobuz ...pleaca! si o zis,, bine sa fie ultimile 5 minute petrecute cu mine" si dupa i-am zis ca ne mai vedem si pe la scoala mai vb noi" si el o zis ca,, da uh ma vezi dar eu no sa te bag in seama", si i-am zis,, da stii ceva, nu-s obligata sa te sarut " si o zis bine da macar nu ma mai refuza de atatea ori, o data de 2 ori da a 3 a oara e enervant si nu o faci doar acum ai facut-o de mai multe ori nu cred ca uh te-ai simti bine daca uh ai vrea sa ma saruti si eu as intoarce capu sau te-as impinge sa nu ma atingi" si dupa mo apucat plansul si m-am asezat pe scarile alea si am intors capu sa nu ma vada si el o venit si mo luat in brate love struck dupa am mai stat un pic si ne-am impacat si nu l-am mai refuzat de atatea ori dar na m-am simtit si prost ca in ultima vreme tot neam cerat din diferite motive, si vroiam ca ziua aia sa fie speciala intr-un fel dar iarasi pentru a mia oara ne-am certat ...au trecut 3 zile de atunci si a 2 a zi i-am zis si celei mai bune pr si mi-a zis ca ma ajuta ea sa ma schimb, si sa stiti ca eu sunt intr-un fel mai de gasca, rockaritza, is ceva gen ca alex de la magicieni din weverly place laughing (asta imi zic toti) laughing. deci ajutati-ma va rog cum as putea sa mai intaresc relatia? si dati-mi o parere despre ce v-am spus.si zilele astea mi-a venit o idee, eu cum trebuie sa invat italiana ca m-a pus mama, x stie la perfectie limba asta si as putea sal rog pe al sa ma invete sa vina acasa la mine ca nu-i nici o problema sau eu sa ma duc la el, si sa stiti ca nu-i genu care sa imi faca vreun rau gen sa ma violeze sau altceva, vreau niste sfaturi mersi muluuulllt dau funda + vot :* :*

Răspuns Câştigător
| InLove_1054 a răspuns:

Buna ideea laughing si acum sa.ti zic sincer cam tu ai fost de vina. Pune.te putin in locul si vezi cum s.a simtit el in acele momente. Relatia se poate reface. Arata.i cat de mult il iubesti. Du.te la el saruta.l si tu si spune-i cat de mult ti la el si cat de norocoasa te simti sa.l ai langa tine. Ai grija in continuare, inainte sa faci ceva, gandeste.te si la el :*! Mult succes! fundita; o3?

4 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

De fapt...u esti de vina pentru certuri daca procedezi asa, el se simte respins si simte ca te joci cu el...incearca sa nu mai faci asa altfel o sa il pierzi si nu cred ca vrei acest lucru.

| alexutza1183 a răspuns:

O sa fiu sincera cu tine...tu esti de vina,nicidecum el, pune-te in locul lui tu nu te-ai simti prost ca persoana pe care o iubesti sa nu doreasca sa te sarute? sa fie rece cu tine? bucura-te ca ai asa un baiat langa tine care tine la tine si nu te-ar lasa din brate niciodata si gandeste-te ca multe fete ar dori asa ceva, dar nu primesc...scuza-ma daca am fost prea directa,dar sfatul meu e sa fi si tu mai dulce cu el sa il alinti mai mult, sa ai grija de el si asa o sa il ai aproape, succes!

| ByaKid a răspuns:

Cel mai mult baietii urasc respingerea.Si tu chiar asta ai facut fie din gluma.Sincer ar trebui sa nu va mai certati din atatea nimicuri.Findca orice fata si-ar dorii un prieten cum ai tu dar nu multe ajung la unul ca el.Ai grija ca relatia voastra sa tina mult si iubeste'l cat poti de mult.Bafta

| ForeverWarrior a răspuns:

Ideea ta este buna sa va intalniti acasa sa te invete italiana.Asta var putea apropia mai mult