| RAY a întrebat:

Eu stiu ca cand iubesti pe cineva nu conteaza ce statut social are persoana respectiva, iubirea find ceva inconstient nu vad ce legatura are statut social? Banii fac ca iubire sa apara?

M-am uitat peste pretentile femeilor o lista cu 100 de lucruri nu inteleg cum un barbat poate sa indeplineasca, dar in fine am vazut eu acolo statutul social ca ceva important, eu imi iubesc parintii indiferent de statul lor social sau pe fratii mei, deci cum fac banii astia iubirea sa apara?

9 răspunsuri:
| seth2016 a răspuns:

Gosh, ce intrebare pui la ora asta.

| RAY explică (pentru seth2016):

E de vina cofeina ce sa faci

| Printesa10TM a răspuns:

Nu o face, dar sunt femei care se prefac ca te iubesc doar pentru ca ai bani sau esti o persoana importanta.

| Ceva123 a răspuns:

Barbatii nu se prefac eu sunt sfinti? Ei nu sunt curvari? Nooo deloc...revenind...again intrebari stupide de unde iti rasar chestiile astea ilogice?

| krazzy a răspuns:

Foarte usor, o cumpara, ia nu va exista niciodata sau doar daca s-ar infiripa in timp!

| RAY explică (pentru krazzy):

Iubirea nu o cumperi niciodata doar sexul atat

| krazzy a răspuns (pentru RAY):

Asa este, as vrea sa vorbim, dar nu pot prin mesaje aici cu tine, trm tu ceva daca vrei!

| krazzy a răspuns (pentru krazzy):

Nu imi permite statutul de junior sa conversam prin mesaje, numai daca imi trm tu prin mesaj o adresa!