| GwessWhoo a întrebat:

Eu v-am ajutat pe voi acum ajutati-ma si voi pe mine
acum m-am combinat recent cu cineva... si acea fata nu poate iesi cu mine deoarece nu o lasa maicasa ( parinti de pe vremea lu ceasca) trebuie sa mai fie si inca cineva( mai mereu prietena cea mai buna care ma scoate pe mine din sarite si inversul ) cum sa fac sa o lase sa iasa doar cu mine

sa fac clasica metoda : ma duc la masa cu un buchet de flori si o rog sa o lase pe fisa sa iasa cu mine? ce credeti reusesc?

P. S scuze pentru greserile de ortografie m-am grabid dau funda promit + voturi la raspunsurile utile

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Poti incerca si varianta spusa de tine. Oricum trebuie avut in vedere faptul ca daca parintii nu o lasa sa iasa cu tine inseamna ca ei au un motiv. Este de datoria ta sa te duci sa vorbesti cu ei si sa le dovedesti ca "esti demn" sa fii impreuna cu fata lor, ca nu ii vei face nimic rau si alte chestii de acest lucru. Daca te pricepi putin la psihologie vei reusi sa-i convingiwinking Succes

Răspuns utilizator avertizat
| LeontinAndrei a răspuns (pentru GwessWhoo):

La 16 ani nu o lasa sa iasa cu prietenul? Mda... nu am ce sa spun...Tu incearca sa discuti cu ei, sa le explici ca nu ii vei face nici un rau si ca ei iti pot spune la ce ora sa o aduci acasa si o vei aduce atunci cand vor dori ei. Incearca sa-i "perii" putin si vei obtine rezultatul doritwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Brotac a răspuns (pentru GwessWhoo):

Bine ca te-ai lasat de fumatwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Brotac a răspuns (pentru GwessWhoo):

O sa te descurci tu. esti baiat marehappy

| LeontinAndrei a răspuns (pentru GwessWhoo):

Tocmai de asta trebuie sa le dovedesti ca te-ai schimbat. Nu va fi usor, insa... daca tii cu adevarat la ea, crede-ma ca meritawinking

Răspuns utilizator avertizat
| LeontinAndrei a răspuns (pentru GwessWhoo):

Daca crezi in tine si esti sigur pe ceea ce faci, o sa reusestiwinking

33 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

La cum scrii (oricât te-ai grăbi totuși...) nici eu n-aș lasa-o pe fiica mea să iasă cu tine. Și la ce jeg de "muzică" asculți. Ai de ales: mâna stângă sau dreaptă.

Răspuns utilizator avertizat
| Brotac a răspuns (pentru GwessWhoo):

Auzi frate. tu ai o pagina de Fb personala... Daca ai lasa-mi-o si mie.

Răspuns utilizator avertizat
| Brotac a răspuns (pentru GwessWhoo):

Nu e nimic...big grin Ma bucur ca te-am ajutat happy

| Brotac a răspuns (pentru GwessWhoo):

big grin presupun ca imi dai funda nu?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Brotac a răspuns (pentru GwessWhoo):

Oricum eu nu te ajut pentru astahappy

| Kazimir a răspuns (pentru GwessWhoo):

Să mă bați pe mine? Amice am 1.93 și 100kg și niște bocanci tare șmecheri. Lasă limbaju de "gangster" că te faci de căcat. Păcat că nu te cunosc în viața reală că ți-ar fi fost frică să ieși și să cumperi paine.
ps. n-ai*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kazimir):

Si uite asa o sa zica iar la Pro Tv, la stirile de la ora 5 cum doi indivizi s-au luat, ca de obicei, la harta, in vreo discoteca, din cauza de manele si fete rolling on the floor
Soo overrated!

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Ce comunisti sa mor eu laughing zi sa ii spuna mamei ei ca iese cu prietena si sa vb cu prietena sa o aprobe si iesiti voi 2. sau daca nu iesiti in 3 si ii mai dai cate un capac prietenei eilaughing

| AndreiLTX a răspuns:

Ma.asta cu florile ar merge...dar ai grija si de vestimentatie.si limbaj.nu e neaparat cu flori.trebuie sa o faci pe maica-sa sa aiba incredere in tine,, pana la urma mergi la ea si incearca sa o inbunezi.pana la urma. daca ea se roaga de maica-sa o va intelege.

| DieselX a răspuns:

Pai ma dilau du-te la maicasa si dai ceva o floare si roag-o sa te lase sa iesi cu ea in oras dar de ce nu te lasa nu ii place ceva la tine incearca sa afli daca, cumva nu ii place ceva la tine si ncearca sa schimbi ai sa reusesti tu pina la urma big grin succes big grin

| Brotac a răspuns:

Fa chestia aia cu florile. asa parinti ei o sa vada ca esti la locul tau.nu esti "golan", asta daca o sa ajungi sa stai cu ei la masabig grin
Oricum bafta happy

Răspuns utilizator avertizat
| Brotac a răspuns (pentru GwessWhoo):

rolling on the floor e groasa treaba laughing... iti trebuie mai mult de un buchet de flori

| alle94 a răspuns:

Arata'i mamei ei ca ai intentii serioase, sau cel putin decente(aparent).Si daca te place maica'sa esti ca din familielaughing.

| xL3m0nL1m3x a răspuns:

Incearca sa pari mai matur in fata parintilor ei, chiar cum ai spus tu... Daca nu merge incearca sa scapi de prietena aia a ei, sau ea nu se gandeste ca aveti si voi nevoie de intimitate, incearca sa-i exlpici prietenei ei...

| RazvanStan99 a răspuns:

Poti sa mergi la parintii ei si sa explici ca esti omul potrivit si sa o lase. Daca nu accepta incearca sa afli ceva ca nu pot sa no lase fara un motiv.OKhappy

| marinamihai a răspuns:

Pai parerea mea ar fi ca sa mergi cu o ciocolata sau cu un bucket de flori la ea acasa,zici buna seara,i le dai la maicasa,dai noroc cu tacsu si zici catre parinti ei o lasati pe fica dvs sa iasa cu mine la un suc sau la o pizza? Nu au cum s ate refuze,daca te refuza inseamna ca sunt nesimtiti si chiar prosti,Eu asa as face daca as fi in locul tau,si dupa ce v-ati terminat intalnirea o aduci acasa ca un baiat bun si le multumesty, le spui o noapte frumoasa zi gata, Parerea meah! Funda daca te-am ajutat!

| wizzady a răspuns:

Ar fi ceva sai duci lu masa flori dar daca e comunista tare de tot nu face prostia asta ca te ia la suturi nu stiu ce sa zic incearca sa porti o discutie cu ea sa vezi de ce nu o lasa afara sau ce ar trebui sa faca ca sa o lase nu stiu parerea mea