| ME1GIRL a întrebat:

Exista baieti/barbati care sa aprecieze virginitatea unei femei? De ce nu pot aprecia puritatea unei fecioare? Multumesc pentru că ai ales sa citesti aceasta întrebare si eventual pentru răspunsul dat! Iti doresc o seara/zi placuta in continuare! big grin

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Desigur ca da,foarte mult as aprecia o fata virgina pentru ca e pura asa as vrea sa fie si sufletul ei nu doar corpul deja visez,revenind pe pamant as fi ipocrit sa spun ea virgina eu curvar,desi nu mar afecta trecutul ei daca in prezent e sincera,serioasa cu mine, multi baieti, barbatii considera virginele ca niste trofee atata tot din pacate, virginitatea nu-i o garantie ca acel baiat va vi serios sa stii, poate sta un an cu tine si sa faca sex apoi pa

| ME1GIRL explică (pentru RAY):

Sincer,mă îndoiesc de spusele tale. Mai toti urmăresc numai sex. Spun ca majoritatea femeilor sunt "usoare" (stiu ca am o părere proastă despre "masculi", dar nu am văzut sau întâlnit motive care m.ar face sa mi.o schimb) si ca nu ma mai exista virgine, un fel de specii pe cale de dispariție laughing, dar aici nu pot sa fiu ipocrista si sa.i condamn pentru acest fatp deoarece majoriatea domnișoare iei încep viata sexuala, la o vârstă alarmant de mica(datorându-se in mare parte influenței pe care o are mass-media asupra lor dar si lipsa unei educatii) dar, ceea ce vreau sa reliefez este in momentul cand se întâlnesc cu una dintre aceste rare specimene, " se dau înapoi " neputându-se încumetă la un astfel de angajamentul

| RAY a răspuns (pentru ME1GIRL):

Nici eu n-am o parere prea buna despre masculi sincer, niciodata n-am tinut cu vreun sex de cand sunt aici pe TPU din contra mereu am incercat sa fiu neutru, te indoiesti de ce afirmatie? am spus ca as fi ipocrit daca as avea o parere negativa despre o fata care nu e virgina eu find curvar, as apreia o fata pentru ca e virgina dar asta nu inseamna ca e si serioasa citetesma pana la capat si sufletul sal aiba pur, nu inteleg de ce anume te indoiesti, chiar nu m-am dat sfant sau am afirmat ceva

| RAY a răspuns (pentru ME1GIRL):

Si eu am spus asta si multi miau sarit in cap, orice baiat/barbat potent sexual, normal la cap, hetrosexual pe primul loc sta sexul, pentru ca asa suntem programati genetic, masculul e programat sa se reroduca des, cum traiam mereu in frica de a disparea ca specie aveam nevoie de masculi aproape obsedati de sex, uite un exemplu o musca traieste 3 zile e daca masculi nu ar face sex 3 zile toata specia ar fi terminata,al dolea aspect e mancarea obezitatea e boala secolului dar iar devina e evolutia eram mereu infometati, evolutia a inventat ceva care sa faca din masculi sa stea cu femeile lor iar aia se numeste hormonul atasamentului eliberat in timpul sexului, acet hormon face ca sa numai vedem alte peronane atragatoare,dorinta sexuala nu moare niciodata,o relatie facuta doar pe dorinta sexuala se va destrama usor, o relatie facuta pe dragoste romantica va dura mult mai mult timp, in ziua de azi, relatiile au ca baza dorinta sexuala atat, iar uni iubesc o data apoi le e frica, sunt dezamagiti etc

| mentholinks a răspuns:

Ca sa nu se simta vinovati pentru ea ca de ei oricum nu le mai pasa.

| ME1GIRL explică (pentru mentholinks):

Sa nu se simtă vinovați pentru ea? De aceea nu mai exista barbati in toata firea, de peste 25 de ani, care sa aibă relatii cu copile de 13 ani, mai mult sau mai Putin.

| mentholinks a răspuns (pentru ME1GIRL):

Nu toti gandesc la fel si simt vina.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puritatea unei femei nu se afla intre picioare, se afla in alta parte.

Iar virginitatea nu e o calitatea. Empatia, bunul simt, intelepciunea sau frumusetea sunt calitati pe care le cauta un barbat la o femeie. Virginitatea nu e chiar o calitate pentru care sa ti se ridice piedestaluri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La majoritatea nu le plac pentru ca sunt o bataie de cap care doar stau pe spate si in caz de nu sunt multumite dau toata vina pe ei. cred ca la asta se rezuma " baietilor nu le plac virginele".

| Mihaelagirl a răspuns:

Eu apreciez puritatea unei fete. Chiar mi-ar placea ca iubita mea sa fie virgina si sa aiba iubire bazata pe sentimente, nu dupa cum aratam sau dupa sex

| OviTM a răspuns:

"Puritatea unei fecioare" lol, ce puritate visezi? laughing Nu are rost sa apreciezi o fata in general nu doar un anumit aspect, sunteti proaste ce tot comentati laughing?

| ME1GIRL explică:

"remus1007" Ai amabilitatea de a-mi spune si de ce?

| Trifi94 a răspuns:

Aceasta intrebare e cu doua taisuri...din punct de vedere sexual... orice baiat vrea putina experienta intro relatie sexuala...dar pentru o relatie serioasa da, o virgina ar fi de apreciat...insa fetele din ziua de azi au "km" mai multi decat masina mea...