| anonim_4396 a întrebat:

Exista barbati/baieti care își gusta sperma?
Mie mi se pare ciudat, dar sunt curios.

Dacă da, cum va simțiți/ce gust are?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Or fi, incearca so mirosi mai bine

| RAY a răspuns:

Ce curiozitati mai au si masculi astia, sperma are gust a ceea ce ai baut in ziua aia sau mancat, esti vegetarian miroasa ca o salata de fructe, esti carnivor ca un gratar, esti ominvor ambele combinate, ai nevasta a foame

| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca ar fi mai indicat sa ti-o gusti singur, ca sa te convingi ce gust are a ta?

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Si unele femei isi gusta laptele cand alapteaza de exemplu. Curiozitatea e in natura omului. E destul de normal, daca vrei poti incerca.

| ImparatulSlavei a răspuns:

Are gust de capsuni