| ando3 a întrebat:

Exista cumva vreun acatist al unui sfant care sa te ajute in problemele cu dragostea? Va roog, sunt foarte necajita si am nevoie de ajutorul vostru! funda!

Răspuns Câştigător
| Crocaa a răspuns:

Acatistul Maicii Domnului-bucuria tuturor celor necajiti.

6 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Există, dar n-ajută. Ia un burrito și lasă magia pentru alți schizofrenici.

| Lascu_Ciprian_1977 a răspuns:

Din pacate nimeni nu te poate ajuta in problema ta. Ahhh ar fi cineva dar acelei persoane ii lipseste increderea de sine.Acea esti tu.Persona de azi nu este alceva decat oginda faptelor si gandurilor acesteia din trecut.Fa-ti o lista cu lucrurile care nu sunt apreciate la tine de catre persoanele din jur si incepe de azi sa te schimbi, asa vei avea maine posibilitatea sa fii o persoana fara astfel de probleme.Intr-o buna masura asta este o parte din credinta ce o cauti tu acum.Succes!

| ando3 explică:

Draga zbeng, nu am cerut un acatist ca sa mi se trimita baiatul pe care l plac la mine. pur si simplu, nu mai vreau sa mi placa de el si cum eu nu o prea am cu biserica si abia acum vreau sa incerc si varianta cu "rugatul " nu sunt experta in sfinti si acatiste. intelegi?

| YoH22 a răspuns:

Auzi domanelaughinglaughingacum vrei sa te rogi la sfinti pentru a trimite persona iubita la tine?laughinglaughingce prostielaughing

| sabin89 a răspuns:

Nu, nu exista asa ceva. Problemele trebuie sa ni le rezolvam noi. Spune mai concret care e problema ta si poate reusim sa te ajutam.

| RetardedRacoons a răspuns:

Da, Sfantul Tate, un om minunat care a trait chiar la noi in tara prin Maramures. Din pacate biserica crestina nu il recunoaste pentru ca este corupta pana la radacina dar tu te poti ruga la el oricum happy