| sugar3xl a întrebat:

Exista ejaculare fara orgasm? De la cati ani poti avea orgasm?

Răspuns Câştigător
| Zazu a răspuns:

Da, exista ejaculare fara orgasm.De exemplu polutiile nocturne, sau pur si simplu cand faci sex, dar esti obosit sau extenuat din cauza unei ejaculari anterioare(sunt multe exemple). Cu cat o sa iti cunosti mai bine corpul si o sa fii mai matur sau cu mai multa experienta, cu atat creste si intensitatea orgasmului

4 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Deci va intreb inca o data si va mai rog inca o data sa invatati mai intai teoria si dupa treceti la practica.
te-ai gandit mult pana sa pui intrebarea asta?

| vlaaddd a răspuns:

Tu dai acolo in fiecare zi si ai sa vezi la ce varsta o sa vina

| Dan a răspuns:

De la 14 ani, zic eu, dar ce te-a apucat sa pui aceasta intrebare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la cati ani poti. Spor la... manuit!