| denisamaria2002 a întrebat:

Exista prietenie intrè o fata si un baiat? Vreau parerea voastra si justificarea

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, există.

| sierra1 a răspuns:

Adică una care exclude sexul (și ambii sunt compatibili)?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Prietenie curată și totală, nu prea foarte rar. Tot timpul va interveni sexul să o strice.

| mihai69 a răspuns:

Cu cât distanța fizică dintre ei e mai mică, cu atât mai puțină prietenie încape ÎNTRE ei...winking

| LoveSleep a răspuns:

De ce întrebi? Vrei un prieten si nu stii ce sex să alegi?
Depinde despre ce prietenie e vorba. Dacă e doar un prieten dintre ceilalti prieteni, da, există. Dacă ieșiți des, mergeți unul la altul acasă, petreceți timp împreună pe motiv că sunteți prieteni, nu există. Cel puțin nu pe termen lung. Dacă ajungi să apreciezi compania cuiva atât de mult că ajungi să stai mai - mereu cu el, la un moment dat o să-ți dai seama că simți ceva pentru el. Sau invers.

| Vikaa a răspuns:

Normal,cel mai bun prieten al meu e un baiat, nu conteaza sexul unui prieten, fie ca are vagin sau penis e om, atata timp cat va intelegeti puteti sa fiti cei mai buni prieteni.