| Annabelle2002 a întrebat:

Exista vreo metoda secreta pentru a-ti da seama daca un baiat te iubeste cu adevarat sau te vrea doar pentru sex?

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu stiu daca e o metoda secreta, mie mi se pare ceva ce oricine ar trebui sa stie.
Trebuie sa simti ca te respecta, trebuie sa simti ca totul e despre tine si nu despre el, trebuie sa simti ca tu esti "centrul", trebuie sa simti ca e rabdator si nu te preseaza sa faci sex, lasand lucrurile sa se desfasoare in ritmul dictat de tine.
Din punctul meu de vedere, daca-ti mai vine si cu propuneri gen...sa ti-o bage in gura sau sa ti-o bage in fund, ala poti sa fii sigura ca nu te respecta, in nici un caz nu te iubeste, te trateaza doar ca pe un obiect sexual, ca pe un animal. Daca iti doresti tu asta, e ok, e treaba ta, dar daca el e cel ce iti propune, cu siguranta nu da doi bani pe tine.

| darrio2007 a răspuns:

Daca inca este cu tine dupa ce faceti sex, inseamna ca te iubeste si te va vrea iar la pat.

| RAY a răspuns:

La inceput vrem sex cu toti, apoi vrem mai multe, intelegi

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da.
Un baiat care te iubeste pe bune, nu te paraseste cand refuzi sa faci sex cu el.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Da, bineinteles. Nu e deloc secreta, ci e chiar logica. Invoci o problema medicala care te opreste de la sex vreo luna. Dupa 3 saptamini pui o prietena sa il agate. Afli cum se comporta, decizi in consecinta. A, da, si fara cele de mai sus... poti sa iei frumos si sa pui pe hirtie lucrurile care exista intre voi FARA sex. Puteti sta sa discutati cate in luna si in stele? Va place compania celuilalt fara sa se ajunga la sex, ci pur si simplu ca sa petreceti timpul impreuna? Daca te apuci sa i te plingi de chestii, pare plictisit sau e chiar atent si incearca sa te consoleze? Daca el se apuca sa iti povesteasca despre masini/crypto/fotbal/alt domeniu care nu te intereseaza mai deloc, il urmaresti totusi cu interes pentru ca e EL si iti place sa il asculti, sau abia astepti sa taca naibii din gura? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se numește fler, puțin îl au.