| SkyZ0 a întrebat:

Exista vreo pastila care pot excita o fata gen viagra si daca da cum i zice funda?

4 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Ion,vasile,gheorghe...nu neaparat toti odata!laughing

| Lummy a răspuns:

Nu exista, si nu mai intreba si pe altii ca o sa se prapadeasca de ras.

| romeo78 a răspuns:

Cea mai idioata intrebare. Excitarea unei femei nu se produce cu ajutorul unei pastile, ci prin DRAGOSTE. Pastile se iau doar pentru fertilizare si anticonceptionale. Excitarea vine din pasiune, iubire.
Excitarea se face de baiatul care tine cu adevarat la o fata. Care i-a invatat zonele erogene, zonele "erotice". Care stie cum sa o stimuleze, sa ii deschida apetitul. Succes in dragoste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu ai maini, gura sau limba? adu-o la mine sa ti-o excit, dar dai banu frate