| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun site pentru femei casatorite care vor amanti?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Facebook.com

| mihai69 a răspuns:

Da; se cheamă Facebook! nu știai?!? Mai demult era Hi5...

Răspuns utilizator avertizat
| AliGab a răspuns:

Exista, dar din pacate exista prea putine site-uri care sa trezeasca constiinta unor adultere, mai ales daca sotul nu le-a inselat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce tampita. Si ne mai miram de ce e lumea asa proasta. Fiindca s-au inmultit astia ca tine.

| TanteMarianne a răspuns:

Da du-te pe google si scrie :,, caut amant,, sa vezi cate site-uri iti vin si cati amanti. dar daca nu te ia nici un barbat drept amanta, poti atunci sa te duci intr-un bordel si gata, buba rezolvata si vindecata iti trage un striper una de nu mai ai oxigen.

| Liliana1981 a răspuns:

'Mnezeule!

| Ralf1971 a răspuns (pentru Liliana1981):

Se scrie Dumnezeule, așa ca nu te mai mira.

| Liliana1981 a răspuns (pentru Ralf1971):

Da, iti multumesc.