| RAY a întrebat:

Faptul ca un baiat sta dupa o fata o perioada de timp 1, 2 ani reprezinta o garantie ca relatie lor va dura mai mult ca daca faci sex dupa 1, 2 luni?

12 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da. Se poate spune si asa. Dar trebuie sa fie sigur laughing

| R0R0 a răspuns:

Nu neaparat.

| Florentina9210 a răspuns:

Sau poate fi un obsedat care sta dupa tipa cat este nevoie pana obtine ceea ce doreste de la ea.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu pentru mult timplaughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Ei na. laughing

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Ete fleosclaughing îi dispare lui obsesia

| Florentina9210 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Sper. Lasa ca vii tu. laughing

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu ca obsedathappy

| Florentina9210 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Ca iubit!

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Ding,ding,ding cineva are dreptateelaughing!

| UnBroken2016 a răspuns:

Are sanse sa dureze la fel de mult ca aia care fac sex imediat. Daca nu se inteleg in pat, degeaba fac sex dupa o zi sau un an ca tot se vor desparti. Dar daca stai 2 ani sa faci sex e clar cat de mult sunt atrasi unul de altul cei doi. SI nu, nu ma refer la aia sunt 18 20 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In dragoste nu exista garantii si nici jumatati de masura.