| Andi123456789 a întrebat:

Femeile simt cand cineva le ejaculeaza in vagin? Si daca da ce?

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, umezeala noastra fiebinte care le place atat de mult!
Din pacate, conform unui comunicat OMS de mai demult, s-a observat ca aproximativ o treime dintre femei nu reusesc sa ajunga la orgasm decat daca simt expulzia noastra fierbinte cum le inunda vaginul!
Asta inseamna fidelitate maxima bilaterala, daca vor sa se simta bine, altfel, riscul de a contracta BTS-uri e imens!
Protejati-va!
Sau va faceti analizele intai, folositi contraceptive si vedeti cum e!

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca se simte ca sperma afost ejaculata in vagin fiindca in momentul ejacularii sperma are o temperatura mai mare decat cea a corpului situat mai spre exterior. Este la fel/similar ca si in cazul urinei care in momentul eliminarii aparent pare sa fie mult mai calda decat restul corpului. In concluzie, in momentul in care sperma este ejaculata in vagin femeia simte o caldura placuta in interiorul vaginului.

| Emilian65 a răspuns:

Da, simt.

| LoveSleep a răspuns:

Așa e normal. Tu nu simți când îți ejaculează cineva în vagin?

| seth2016 a răspuns:

Unele simt, altele nu. Altele isi imagineaza doar. Cantitatea si temperatura joaca un rol.