| RAY a întrebat:

Fetele au sentimente? sau doar joaca teatru? dau funda cine spune ca toate joaca teatru

Răspuns Câştigător
| AndreyBorona a răspuns:

Ca toate joaca teatru

37 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Esti ceea ce spui.

Citeste aici, sa intelegi:

http://www.consultanta-psihologica.com/esti-ceea-ce-spui/

| paulthegame a răspuns:

Dapinde de situatie

| AtateaConditii a răspuns:

Daca le lingi in cur poti sa stii ca nu o sa mai aiba sentimente, doar mila si dispret.

| Geanin a răspuns:

Esti asexual? yawn

| RAY explică (pentru Geanin):

Ce legatura are asta cu intrebarea

| Geanin a răspuns (pentru RAY):

Adica, @FerandoDinPipirig a intrebat daca esti pe "invers". Si din cate am intels din structura "Poate imi povestesti exprienta ta". Inteleg ca femeile le privesti cu inferioritate, dar in acelasi timp zici ca nu esti homosexual. Deci =asexual.

| RAY explică (pentru Geanin):

Pentru mine nimic nu este inferior nici o vietate, cu toti suntem egali in fata morti, nu sunt fi fara grija poti dormi acuma ca ai scapat de grija ta

| Geanin a răspuns (pentru RAY):

OK! Vad ca mi-ai dat un raspuns "destul de ateist", tu crezi ca a aparut viata? Sunt cam confuz dupa ce am vazut intrebarea asta, pusa recent : "Probabilitatea ca viata sa fi aparut in urma evolutiei e ca daca un avion sar asambla singur? "

| RAY explică (pentru Geanin):

Intrebarea aia nu imi apartine, ce bagi ateismul in discutie? ce legatura are el cu aparitia vieti?

| Geanin a răspuns (pentru RAY):

Serios? Ma lasi? Intrebarea asta e pusa penultima la Stinta si Filosofie! Si bag ateismul in discutie deoarece spui ca "toti suntem egali in fata morti", deci daca era un raspuns cat de cat teist ai fi zis in fata Lui Dumnezeu, Zeus, Dracu... etc.

| RAY explică (pentru Geanin):

Pai nu-i asa? cu toti suntem egali in fata morti, ateismul nu spune ca nu exista viata de dupa, eu n-am afirmat nimic ca ar exista ceva sau nu, tu interpretezi raspunsul meu

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Au sentimente. puppy dog eyes
Sa joci teatru continuu, in viata de zi cu zi este foarte greu.
E dificil si pe scena sa interpretezi un rol, oricat de scurt si de simplu ar parea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu au niciodata. Eu am avut vreo 7 si am 11 ani.

| Teardrop a răspuns:

Nu au, frate. Îs de căcat toate. Du-te trage-i-o unui copac. Have fun.

| RAY explică (pentru Teardrop):

Pacat ca n-am pus la trivia, din pacate nu pot schimba categoria

| RAY explică (pentru Teardrop):

Vrei sa pacatuiesc, a aparut maria pe pom

| Teardrop a răspuns:

BĂ, FACE MIȘTO, for God's sake...

| Happyjump a răspuns:

Sunt actrițe, mă

Răspuns utilizator avertizat
| GreenBubble a răspuns:

Cred ca suferi urat de tot...
big grin

| corhaz a răspuns:

Boss.cauti o fata stai cu ea o f... si o l-asi ca daca ramai cu ea oricum te va insela ea prima

Răspuns utilizator avertizat
| precious30 a răspuns:

Mai bine ramai gay!

Răspuns utilizator avertizat
| Nadiiii a răspuns:

Daca nici fetele nu au sentimente atunci de voi baietii ce sa mai zicem? Nu zic ca toate au sentimente da' e problema ta daca ai dat numai de topite

| RAY explică (pentru Nadiiii):

Eu n-am afimat nimic, eu pana acuma n-am cunoscut o fata sincera care sa nu ma minta dupa 5 minute de conservatie

| Nadiiii a răspuns (pentru RAY):

Cum ziceam, daca tu ai intalnit doar fete de genul asa nu inseamna ca toate sunt la fel

| OchiDeVultur a răspuns:

Fute-i un pumn, vezi, o doare?