| Alexxiax98 a întrebat:

"Fetele care spun ca doar sufletul conteaza sunt ipocrite.". V-am citat din Ray. happy
Toata lumea crede la fel?

104 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru NeaNicu78):

Omule e vorba de doar sufletul

| RAY a răspuns (pentru OrdanKarris):

Bravo,super like, e vorba de ipocrizie grosolana, nu negam importanta personalitati, dar doar sufletul conteaza este o minciuna, unde mai e chimia aia, atractia aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Depinde ce vreau o bucata de carne. Sau mama la copii mei.

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Ma indoiesc c-am zis asta.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce argument e asta? deci nu conteaza sa te atraga, sa simti ceva, tu ai nevoie doar de cineva cu care sa stai asa din plictiseala, lasa-ma cu ipocrizile astea masculine

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Mincinosi nu spun adevarul niciodata, nu stiai

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu crezi ca ca doar sufletul conteaza, serios, pana acum erai cu unu cu ochii verzi, acum spui ca ai sta si cu cel mai urat barbat din lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mai citește odată răspunsul meu. Poate te prinzi.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai fundita din partea mea, esti singura fata sincera de aici

| RAY a răspuns:

în 7 Iulie 2015 | sofisis a răspuns:
Normal ca nu. Nu poti avea o relatie sexuala cu o persoana care nu te atrage din punct de vedere sexual, logic nu?
Si daca nu ai o relatie sexuala, nu se mai numeste ca esti intr-o relatie...se numeste ca esti amic/a cu acea persoana.
Categoric fizicul este primul la care ne uitam si abia apoi descoperim daca ambalajul e tot ceea ce e de acea persoana sau are si ceva mai mult.

Pe de alta parte nu as sta cu cineva strict pentru fizic. Poate asa...cateva saptamani, imi fac damblaua cu el si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Conteaza unele chestii. Ai inteles gresit, ca mascul trebuie sa stai cu una care nu simti prea multe, sau cel putin sa simta iubire iubirea ea pentru tine decât simti tu pentru ea.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule tu stii sa citesti in limba romana?
"Fetele care spun ca doar sufletul conteaza sunt ipocrite.". V-am citat din Ray.

tu stii ce inseamna in lb romana cuvantul doar? ai habar ce inseamna, pentru ca acum scrii conteaza ambele, omule nu exista ambele cand scrii doar, omul are DOAR o singura viata =DOAR INSEAMNA CEVA UNICAT, poate insemna ceva la singural nu la plural

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

E cu subânteles ca Conteaza si alte alte chestii. Tu când esti cu o fatã ii spui ca stai cu ea pentru cum arata? Nu pentru ca se simte prost un obiect sexual. Si tu ramai singur o viata intreaga.
La fel si invers nici ea nu-ti spune ca sta cu tine si din interese, deoarece te-ai simti prost. Un obiect material

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde ai ajuns acum obiect sexual, omule nu stai din scarba cu un om, trebuie sa fie o atractie

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Normal.
La ce bun un tip six pack, pectorali, bicepși, tricepşi, рulicepşi... dacă se poarta ca un măgar?!

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Tu asta ai inteles din afirmatia mea? laughing laughing ca doar fizicul conteaza, eu am afirmat ca fetele care spun ca DOAR sufletul conteaza sunt ipocrite, conteaza ambele ca doar nu ti scarba de iubitul tau cand il privesti sau mergi pe strada cu el

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Pai din acel DOAR reiese că NUMAI sufletul contează, nimic altceva.
Și de ce ar fi asta ipocrizie?!
Oh, stai, deci alea urate spun despre suflet.

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Si doar sufletul conteaza? fi sincera, nu conteaza atractie deloc? nu alea urate spun despre suflet, alea ipocrite

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Evident.
Dacă tipul e arătos (nu neapărat din descrierea anterioara) și înjură, țipă, lovește, cu ce ar fi bun fata de unul... cum ii spuneți voi... fără sex-apeal, mic de statura, cu niște șunculiţe, dar care te tratează cu respect?

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Faci niste generalizari aiurea, cei urati sunt sfinti, cei frumosi sunt rai, vrei sa ma contrazici cu sofisme, ipocrizi feminine

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Sunt o femeie ipocrita, asta e laughing
(Relatări din seria "Experiente feminine personale nelimitate")

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Nu am afirmat asta, dar a spune ca doar sufletul conteaza da e o ipocrizie

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Subtilități laughing

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Mai, Ray, nu stiu daca te-ai uitat vreodata la Two and a Half Men, dar e ilustrarea conversatiei de aici. laughing

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Fiecare intelege, se simte cum doreste, pentru mine oricine care afirma aia da e o ipocrita, nu ascund asta, te credeam diferita dar na asta e

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Si eu o credeam diferita. laughing

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Asta e, rămâi singurel broken heart

| Catrice a răspuns:

Jivină, ți-ai uitat botnita acasă?!

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Ba da, dar hai sa fim seriosi ala arata hot

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Decat cu ipocrite mai bine singur, dar, sunt si fete serioase, sincere