| BruneTTe a întrebat:

Fetele, ce cadou ii faceti prietenului/iubitului acum, de Craciun?
Dati-mi si mie ceva idei thinking Ar fi potrivit un ursulet [ nu mare ]? Sau nu prea? hmm. thinking si de ce nu big grin voi, baietii ce-ati vrea sa primiti de Craciun de la prietena?

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu i-am luat ditamai ursu de 1 metru si ceva anul trecut, dar am realizat prea tarziu ca nu mai e la varsta de plusurihee hee. Ma rog, mi se pusese mie pata pe ursul alahappy.

De multe ori, noi, fetele, gresim cand le cumparam ce ne place noua, ce am vrea noi sa primim.

Asa, eu i-am luat un joc de darts acum, ca e oricum innebunit dupa jocul asta si nu avea acasa!happy

| lemmon a răspuns:

Da, ar fi potrivit dar mare, foarte mare.parerea mea. sau o rama draguta care sa contina pozele voastre, un ceas dragut etc. PS si ideea cu ursul e buna. bafta

| BeHappyForMe a răspuns:

Eu i-am luat o caciula, fular si o bluza si a fost multumit.Baietilor nu prea le plac chestile din plus, sunt carrora le plac dar fosrate putini daca stii ca lui ii place iai.eu te sfatuiesc sa ii iei ceva practic sau cebva ca o amintire un album cu voi doi, o rama cu poza voastra, 2 bratari inscriptionatate cu numele vostru una pentru tine si alta pentru el.

| mispis a răspuns:

Depinde de cat timp esti cu el. O idee ar fi o bratara... un ceasthinking nu stiu.Mai vezi tutongue.