| Anca1989 a întrebat:

Fetelor ajutor. Ieri la facultate m-a vazut unu cu absorbante in buzunar ce sa fac? Mie cam rusine de el acum! Si el imi zicea ca port scutece.

10 răspunsuri:
| thelastc a răspuns:

Daca erai clasa a 5-a, da, atunci iti era rusine rolling eyes.

| DarkTheory a răspuns:

Realizezi ce ai zis, ieri la "FACULTATE"... parca e o intrebare de copil nu de persoana care frecventa o facultate, in fine, nu are sens ce zic alti, e treaba ta ce porti in buzunare.

| neutrino a răspuns:

Faceti haz de necaz si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine, nu ai de ce să te simţi ruşinată.
Ruşinat ar trebui să se simtă el pentru că e imatur, se bagă unde nu trebuie şi comenteză aiurea crezând că a părea tare macho în faţa prietenaşilor săi.

Ignoră-l şi fii ferm convinsă că nu ai de ce să te simţi jenată.

| xBya a răspuns:

Ti`e rusine de el? laughing Nu draga, lui ar trebui sa-i fie. Din ce a zis denota ca nu stie despre ce e vorba. Cam aiurea sa fii la facultate si sa nu fi aflat pana acum. E retardat cumva? laughing Si tu nu ai de ce sa-ti faci griji, orice fata are problemele astea, e 100% normal si natural.
Eu nici n`as baga in seama copii de astia nedezvoltati mintal. Si in locul tau le-as zice tuturor ca avem un coleg care e mai neinformat saracu`.

| lumy4u a răspuns:

Glumesti nu? nu ai de ce sa iti fie rusine, e ceva normal, si daca el nu stie asta e un idiot!

| 21ndstillachild a răspuns:

Haaaaa,ai scapat ieftin

| CreaţaWsz a răspuns:

Acel "unu`" este un dobitoc, si face asta doar sa te tachineze, sau poate sa se bage cu tine in vorba, dar stai linistita fa-te ca nu te intereseaza si o sa vezi ca o sa renunte singur, oricum nu e ceva de rusine!

| gaby5995 a răspuns:

Am vrut sa ocolesc acest cuvant dar nu am cum. Asta chiar e PROST. Cum sa spui asa ceva la facultate?!?!?!

Nu are de ce sa-ti fie rusine. Bafta! (nu te lua dupa toti idiotii).

| bellasweet a răspuns:

Termin-o cu prostiile! Sunt intr-a 7-tea si anul trecut mi-a umblat cel mai prost baiat din clasa in ghiozdan si mi-a vazut absorbant in ghiozdan.A zis la toata clasa si toti in afara de el au crezut ca e ceva normal pentru o fata.Da-l incolo de fraier.....si ce daca.Zii sa zica la toata scoala ca te doare-n c**!
Cu sinceritate, I!