| kasandra111111 a întrebat:

Fetelor am nevoie de ajutor
deci eu si iubitul meu am vrut sa facem dragoste si ma simteam pregatita chiar voiam sa o fac si cand sa "o bage" amj simtit o usturime (stiam ca ma va durea dar nu am pus prea mult accent pe chestia asta) si eu cum sunt foarte sensibila l-am rugat sa se opreasca si nu am mai continuat deoarece mi-a fost fricA de durerea de mai incolo
spuneti-mi si mie cam cum e durerea cu ce seamana va rog fara mistouri
URGENT

13 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Se mai intampla.
Data viitoare incearca sa fii mai relaxata si mai excitata.

Poate o solutie buna ar fi sa folositi un lubrefiant prima data.

| Alcyon a răspuns:

Cati ani ai draga mea? Intrebarea pe care o pui ma face sa presupun ca ai in jur de 15-16 anisori sau chiar mai putin. In cazul acesta, te sfatuiesc sa mai amani inceperea vietii sexuale.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alcyon):

Chiar o sa te asculte. stii tu.

| Alicezzz a răspuns:

Pai tocmai ai descris o tu! Te ustura pe moment si ai senzatia de disconfort, asta se intampla prima data, dupa nu o sa mai fie asa.

| kasandra111111 explică (pentru Alicezzz):

A dar doar a incercat...si cand am simtit un pic ne-am oprit...deci nu m-a dezvirginat

| Alicezzz a răspuns (pentru kasandra111111):

Ok. La urmatoarea incercare o sa fie aceeasi senzatie care o sa dureze cateva minute, o sa simti o usturime, o durere si un disconfort, dupa aceea nu o sa mai simti asta. Prima data nu inseamna, placere sau alte descrieri din filme laughing. Pana la urma momentul si trairile ti le faci frumoase tu si iubitul tau happy

| StalkerSoul a răspuns:

Daca tie putin teama, incearca sa prelungiti preludiul si cand simti ca te apuca valu ala de caldura, atunci e momentu, o sa te doara un pic, cateva secunde si dupa o sa fie foarte bine! Nu te teme, fiecare femeie a trecut prin asa ceva si nu a murit nimeni.

| Perseverance a răspuns:

Te rog eu spune-mi, ca ai peste 13 ani- 14 ani.

| kasandra111111 explică (pentru Perseverance):

Da am pestewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru kasandra111111):

Da nu cu mult ca altdel te dadeai mare daca aveai 18 20 laughing.
fii mai sireata si tu, invata de acum

| Bpr_Vlas_1997 a răspuns:

Desigur ca te ustura, si de ce ai oprit procesul? Oricum vei trece prin asta, vrei nu vrei.Bafta!

| kasandra111111 explică (pentru Bpr_Vlas_1997):

Deoarece nu ma gandisem cat de tare va durea si atunci m-am speriat un pic si am oprithappy

| Ioana011 a răspuns:

Iti spun din propria experienta. Si eu cand am facut-o cu prietenul meu ma ustura foarte rau... spune-i prietenului tau sa te excite mai mult, sa aveti un preludiu mai lung si sa nu se grabeasca. Dar va trebui sa suporti si tu la inceput putin. Crede-ma ca nu este asa de rau, apoi te vei simti foarte bine :*.