| OneLa16 a întrebat:

Fetelor am o intrebare, o prietena de-a mea de 16 ani dej s-a culcat cu prietenul ei, iar miine trebuia sa daie niste analize de singe din deget si de ud. Poate prin aceste analize sa afle daca e virgina sau nu? va rog un raspuns urgent.

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Da, sigur! O să vadă c-are păr în deget.
Măi oameni buni voi v-auziţi ce-ntrebaţi? Ce legătura are analiza de grupă de sânge şi cele primare (că doar alea se iau din deget) cu activitatea/inactivitatea sexuală?

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ghabrielle: Aici vorbeam de lumea reală nu de scenariile ştiinţifico-fantastice. Ceea ce ai spus tu e la fel de probabil ca posibilitatea de a rămâne însărcinată după ce urinezi într-o budă în care cineva s-a masturbat cu o oră în urmă şi ricoşează "fericit".

| RXN a răspuns:

Nu,daca e virgina sau nu, fizic vorbind, se poate afla doar in urma unui consult ginecologic.

| Papusik a răspuns:

Nu, nu se poate afla prina ceste analize daca e sau nu virgina.
Pentru a afla daca e sau nu virgina trebuie sa faca un consult ginecologic.

happy

| AndaWest a răspuns:

Nustraight face

| Tso a răspuns:

@kongeriket, sa stii ca exista o varianta in care se poate afla ca nu mai e virgina: prin analize de sange si urina ( "de ud" banuiesc ca la asta se refera, na) se poate vedea prezenta unei sarcini, daca Doamne - fereste, exista. Si atunci, normal, parintii isi vor da seama ca nici virgina nu mai e. Teorie fantazista.
@LoNely, prin analizele acestea nu se poate demonstra virginitatea unei persoane.

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Mama proastelor si a prostilor e mereu gravida happy

| SaraAldi a răspuns:

Nu,nicidecum,e o analiza a sangelui, iar nimic nu schimba ceva in compozitia sangelui.nu are absolut nici o influenta asupra sangelui.stai linistita!
Funda?

| c76650531 a răspuns:

Nu dar daca afla parintii si baiatul are in jur de 17 18 ani va sta la racoare pentru raporturi sexuale cu minorii cu se zice ii vor arata acolo cum se comporta cu minorii