| lumeaimizicefane a întrebat:

Fetelor am si eu o intrebare va plac mai mult baietii care nu au par in cap sau cei care sunt cheli?
funda

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Depinde de persoane. Nu ii sta bine oricui chel.

| AndreyG a răspuns:

Eu personal consider ca fetele gasesc atragatori barbatii fara par pe cap din mai multe motive.
In primul rand barbatii fara par pe cap nu au nevoie de sampon si acei bani pot intra in sucul domnisoarei(la propriu) sau la un filmulet ceva.
In al doilea rand barbatii fara par pe cap nu vor avea ce sa naparleasca cand vine sezonul de schimbare a blanii scalpiere.
Pe de alta parte totusi, barbatii cheli vor fi gasiti atragatori de domnisoarele mai tinere, ale caror simturi vizuale inca nu au fost suficient dezvoltate pentru a percepe luminozitatea pielii acelui individ.
All in all, eu consider ca depinde de la fata la fata, de la gust la gust, personalitate la personalitate si ca si barbatii cheli si barbatii care nu au par in cap sunt la fel de desirabili si au la fel de multe sanse la iubire vesnica si donatii de sampon la zilele de nastere importante precum majoratul. Multumesc.

| Vvistula a răspuns:

Care e diferenta dintre cei care nu au par in cap si cei cheli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine formulata intrebarea.

Răspuns utilizator avertizat
| DollyWiitch a răspuns:

Varanta 3 băieții cu păr în cap laughing)