| 0234 a întrebat:

Fetelor, aveti o atractie pentru motociclisti? Cum vi se pare un baiat cu motor? Ma plictisesc si n am ce face happy ma duc sa ma bag la somn ca maine am ore happy

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Le place le feti baieti cu moto cum sa nu ei sunt smecheri si sunt bo$$i

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Stai ce? N-am înteles nimic din ce ai zis tu acolo.

| mihai69 a răspuns:

„Cum vi se pare un baiat cu motor?"
Acu' dacă o avea motor la „cosor"... cred că le place! Mai ales dacă are turație mare și consumă puțin, ca să țină plinu' cât mai mult!

| 0234 explică (pentru mihai69):

Motor la cosor laughing Esti bun ba pavele laughing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

E la fel ca un băiat fara motor. Așa mi se pare mie.

Răspuns utilizator avertizat
| ksuper31 a răspuns:

Da, e clar.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Eu am avut 2 motoare.Ce zici?

| RedDeath a răspuns:

Mi se pare super! Mi se pare extraordinar, pana isi da casca jos de pe cap...

| anonim_4396 a răspuns (pentru RedDeath):

Te aspteti ca toti sa arata ca brad pitt sau ce? laughing. parca fetele erau dupa suflet si nu corp, de fel asa spun ipocritele aici pe site