| andrei961234235 a întrebat:

Fetelor, ce ati face daca partenerul vostru v-ar trage o palma?

10 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Majoritatea ar sta cu un om violent, unde s-ar ajunge la mai mult de o palma. Astea-s femeile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acesti barbati nu valoreaza nimic.
Din pacate, ei nu isi pot impune respectul altfel...si o fac prin violenta!
Ei sunt de-o prostie rară, iar ca femeile inca stau cu ei..sunt si mai proaste!
La fel este si cu violenta verbala! Este la un pas de violenta fizica!
Barbatul cum îl inveti..asa il ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. daca e unu "de treaba" este parasit, daca e "badboy" continua sa iasa cu el, poate poate il schimba.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

I-as trage si eu una laughing
Acu' pe bune, as fi socata si as pleca. Ala ar fi finalul relatiei noastre.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Pff. floare la ureche. Ii dau eu un pumn, dupa doi, dupa trei si tot asa. Nu s-ar pune cu mine.

| Silvia93 a răspuns:

Dupa o palma urmeaza alta, dupa alta urmeaza un pumn. Cu violenta nu faci nimic, nu te face barbat ca dai intr-o femeie.
L`as parasi, oricat de mult l as iubi.

| Mirke a răspuns:

Unde i-ai trage palma? peste buci? sau peste gura? Si cu ce motiv, de plictiseala? Daca nu are legatura cu jocuri sexuale, in orice alt context, iese cu scandal, deci nu te sfatuiesc!

| cineva666 a răspuns:

De ce intrebi asta? ai de gand sa lovesti vreo fata si esti curios ce ar face in situatia asta? (ai nick de baiat si asta ma face sa cred ca ai fi baiat nu fata )

| Just4Joker075 a răspuns:

Se desparte de el, de la o palma stim bine ca urmeaza alta si apoi se trece la pumni, nu rezolvi nimic cu violenta, funda?

| Sergiu72 a răspuns:

Plangere penala la politie in secunda urmatoare pentru vatamare corporala si hartuire! Daca ai primit prima palma si nu ai reactionat, urmeaza si a doua, negresit, apoi stima de sine iti scade si ajungi un sac de bataie a unui psihopat complexat si alcoolic.