| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ce inseamna pentru voi un baiat tandru.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este acel baiat sensibil la frumusetea unei femei, dar este si suficient de istet pentru a-i arata fetei acest lucru. Tandrete fara istetime nu exista in dragoste.

| HelloWorld00 a răspuns:

Barbatul tandru nu este violent si nici nu vorbeste urat. El protejeaza femeia indiferent daca o place sau nu. Nu isi ignora perechea si stie sa isi ceara scuze su sa isi recunoasca greselile. De asemenea el nu trebuie sa fie fricos si nici mistocar pentr a fi apreciat de fete.