| Daviduku a întrebat:

Fetelor, ce părere aveți despre băieții cu cercei și tatuaje? Îi vedeți mai speciali, mai atractivi pe bărbații tatuați sau considerați că un bărbat este mai frumos natural, fără tatuaje pe corp? Care dintre aceștia vă atrag mai mult, adică care vă trezesc o dorință sexuală mai puternică: bărbații plini de tatuaje și mușchi sau bărbații slăbuți și fără tatuaje?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cu cercei mi se par cocalari. cu tatuajele n-am probleme, mi-e indiferent dacă are sau nu.
Iar ca statură să arate pur și simplu a bărbat nu a scobitoare da nici culturist nu-mi trebuie.

| Andreeush a răspuns:

Niciodată nu o să fie mai special un băiat cu tatuaje.
Depinde de gusturile fiecăruia pentru tatuaje.
Mie de exemplu nu îmi plac băieții plini de tatuaje.

| Vikaa a răspuns:

Daca ma iubeste si ma trateaza ca o regina nu-mi mai pasa de tatuajele lui si de cerceii lui,mie-mi plac mai mult tipii astia, imi par mai cool si ma fac sa ma simt mai bine, la corp n-am o preferinta neaparat, gras sa nu fie, poate fi medium sau slab cu sau fara tatuaje.

| Anonim2136493 a răspuns:

Cât mai naturali! Personal nu mi se pare atractiv un bărbat cu tatuaje și cercei.