| zabolfx a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti despre baietii timizi? Va plac?

20 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Dacă sunt timizi cu penis lung, nu mai contează.

| neutrino a răspuns:

Cum sa-ti placa asa ceva, un baiat caruia ii este teama sa deschida gura? Sa faci, ce, cu el?

| zabolfx explică (pentru neutrino):

Nu ma refeream la cei introvertiti.

| neutrino a răspuns (pentru zabolfx):

Nici eu.

| Doub a răspuns:

Nu chiar.

| zabolfx explică (pentru Doub):

Tie iti plac astia cu tupe...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Opa opa, asa este mai, iti plac baietii rai?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu sunt timizi, asta nu inseamna neaparat ca sunt "rai".

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Minti

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mint.smug

| SkyPilot a răspuns:

Dar nu indraznesc sa il scoata din pantaloni big grin

| Drolja a răspuns (pentru SkyPilot):

Cum spuneam, nu contează.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Maxim, jajajajajajaja laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se par draguti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fug fetele de baieti de genul mai ceva ca satana de apa sfintita. dar lasa, fete vor "suflet bun" laughing

| DarthRevan a răspuns:

Ideea de fete cuminti, si baieti rai sunt prosti.Pana la urma depinde de familie, de maturitatea fiecaruia. Ca pana la urma tot te maturizezi altfel vei ramane prost/proasta.Si nu e bine, cand vin taxele si o sa ai de muncit atunci nu iti mai vine sa fi prost/proasta.

| CuieMoco a răspuns:

Sunt in clasa cu un coleg de 3 ani si nu l-am auzit niciodata vorbind. Deci nu, nu mi-ar placea straight face.

| Anonima1abc234 a răspuns:

Multi băieți se arată timizi la inceput dar in mintea lor nu e chiar asa! Vorba aia Mutu *** pământul! laughing

| zabolfx explică:

Aha deci scula face toti banii...