| Alinamiinima a întrebat:

Fetelor, ce părere aveți despre bărbații naturali, care nu au tatuaje deloc sau cercei etc. și care se îmbracă în haine simple, fără inscripții sau culori stridente? De fapt, am remarcat că bărbații care adoptă un stil vestimentar ceva mai porno gen blugi mulați, geci cu inscripții gen ^Milano, Emporio^ șamd sunt mult mai apreciați de fetele tinere atât în viața reală cât și în mediul online pe rețelele de socializare unde cei enumerați în ultima parte primesc foarte multe like-uri din partea femeilor tinere... Mai ales când respectivii se afișează în poze sprijinindu-se de un bmw sau Audi. Explicați-mi, vă rog, ce anume vi se pare atât de wow, atât de interesant la un bărbat care se îmbracă numai în haine de firmă și care are o mașină de lux. Chiar nu ați putea accepta să conversați și să formați o relație cu un bărbat tânăr simplu, care se îmbracă în haine simple, care merge la serviciu zi de zi cu trotineta? happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi, de parcă ele ar fi naturale laughing, alea nu sunt fete, sunt pițipoance și panarame.

Panaramele/pițipoancele cu bombardierii și cocalarii și fetele/femeile normale cu cei normali. Așa a fost de când lumea.

| Michaeel a răspuns:

Sincer nici eu nu știu ce vad femeile la astfel de bărbați.Mi se par mai frumoase persoanele simple și mai naturale. Când vad unul care pozeaza cu telefonul la ureche sau, arata ceasul sau sta cu bancnote în mana îmi vine sincer sa vomit.Majoritatea femeilor care umbla după astfel de bărbați sunt și ele varianta lor feminina ca umbla jumătate goale și stau numai prin cluburi.Isi găsesc și ele bărbați la nivelul lor.