| andr3i29618 a întrebat:

Fetelor, ce va atrage la prima vedere la un baiat (sau ce v-ar atrage)? Astept rasp

12 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Prima data comportamentul. Apoi fata, parul si felul cum vorbeste.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Sa dea dracu sa va uitati la cat de gras, slab, inalt sau ce muschi si patratele au baietii. Numa la chip sa va fie ochii.

Cut the bullshit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Stii de ce anume imi aduci aminte, am vazut o parodie in Romania cum sa atragi fetele, era unu cu creditul lipit de cap cu scoci, sa vezi ala cate atargea rolling on the floor

| BiuL a răspuns:

Cum se poarta, daca e manierat si are cei 7 ani de acasa. Apoi cum arata, sa fie inalt si sa aiba buzele groase si preferabil brunet si apoi cum e imbracat si daca e ingrijit (unghii, dinti etc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand aspectul fizic, dar niciodata nu e de ajuns, adica poti sa fii tu cel mai frumos baiat din lume daca nu stii sa vorbesti si sa te comporti happy

| Madayna a răspuns:

La aspectul fizic, sa fie ingrijit, bine proportionat, si ochii sa fie cat mai frumosi.

| AlexandraCris a răspuns:

La prima vedere? hmm
Păi, de exemplu, eu am o slăbiciune la pătrăţele. Dar mai important e caracterul...
După părerea mea tongue

| fataciocolata a răspuns:

Chipul.

| alyely a răspuns:

Aspectul fizic...winking

| eu1234512345 a răspuns:

PRIMA data aspectul fizic, in sfecial chipul/fata. Dupa aia conteaza simtul umorului si inteligenta.

| mcroxx19 a răspuns:

Cum ii sta freza, fata/chipul lui, hainele lui, sa fie amabil si haios cu tine

| mcroxx19 a răspuns:

Cum ii sta freza, fata/chipul lui, hainele lui, sa fie amabil si haios cu tine.