| foca97 a întrebat:

Fetelor! Ce va place la un baiat? Cum sa fie?
Frumos si sarac,urat si bogat
Destept dar urat,prost dar frumos
Si putin frumos, si putin urat,deloc prost,destept neaparat,nici prea bogat, nici prea sarac?

Răspuns Câştigător
| xCarol a răspuns:

Bani chiar nu conteaza cand sunt sentimente. Poti iubi un om indiferent de imperfectiunile fizice pe care le are.Acuma daca e prost sau destept, asta conteaza depinde in ce sens happy. Love is love, no metter what.

10 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Atunci cand te loveste sageata lui cupidon nu te mai intereseaza ca e negru sau alb, sarac sau bogat etc, dai la o parte tot si nu mai asculti de nimeni

| AndutzaAndu a răspuns:

Eh, degeaba mai zic eu că aş vrea să fie aşa, aşa şi aşa, cred că există un băiat ideal pentru fiecare fată, cu toate că poate nu e cel mai frumos, cel mai bogat şi nu ştiu ce, da e al tău, şi asta contează.
Dacă ar fi băiatul ideal, perfect, s-ar înţelege cu toate, deci.:ŞP

| RAY a răspuns:

Astea is copile crescute de parintii, intreaba si tu un om matur, o fata in primul rand vrea un baiat cu un aspect fizic placut, de milioane de ani asa neam ales resiproc partenerele
2 statul social ca sa formati o familie
3 intelegere, atentie, iubire, umor, sex apropo am pe blog mentalitatea femeilor profil-blog

| Numero1 a răspuns:

In primul rand pentru ca esti verisormiu,vreau sa-ti spun ca nu conteaza aceasta intrebare,tu nu te poti schimba indiferent de ce-ti spune o fata,ea te va iubi oricum.
Si in al doilea rand cred ca eu sunt exemplul potrivit, adica sunt si blond, si cu ochii albastrii, si inalt, si destept, la partea cu bogatia trebuie sa mai lucrez in rest cred ca sunt potrivit.
P.S da-mi accept la prieteni!

| Vibrations a răspuns:

Prietene Asculta aici! Femeile prefera tipii prosti si bogati. Ca sa-i joace cat mai usor pe degete

| Maryna78 a răspuns:

Frumos si sarac

| Elllaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca se poate sa fie frumos bogat destept sexy blond si cu ochi albastrilove struck

| Auslesse a răspuns (pentru Elllaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Doar atat vrei?laughing

| MyhaytzaDjBeTa a răspuns (pentru Elllaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Daca e destept o sa le vrajeasca pe toete laughing si tu o s-a cam ramai ultima ca o sa se plictiseasca de tine

| iΌĄηηĄ a răspuns:

Daca e dragoste, e dragoste. Numai conteaza restul! happy