| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor ceva atrage la iubitul vostru?

9 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Felul de a gandi

| neutrino a răspuns:

Istetimea si manierele lui, faptul ca nu este mai urat ca dracu', nu are toate buzunarele goale, si in primul rand stie si este capabil sa fie barbat.

| KillMePlease a răspuns:

N-am iubit. laughing

| drogh a răspuns:

Imaginea. laughing

| 1DeadMemories a răspuns:

Faptul ca ma suporta cu toate defectele mele.

| Hitback a răspuns (pentru 1DeadMemories):

Aha. Deci nu ai nici un fel de atractie emotionala sau fizica fata de el pur si simplu te suporta si e de ajuns? Interesanta teorie.

| 1DeadMemories a răspuns (pentru Hitback):

Bla bla ...era unul din motivele primordiale care ma face sa ma simt bine langa el.

| A7n7d7r7a a răspuns:

Ei bine...foaaarte multe fete sunt pregatite sa dea raspunsuri care de care care mai deosebite. Ca sufletul e primul lucru care le atrage atentia, sau caracterul lui special, sau personalitatea lui deosebita sau mai stiu eu ce calitati scoase din replicile unor filme celebre... Gresit! Cand vezi pentru prima data o persoana, indiferent de gen, primul lucru pe care il observi este infatisarea, nu neaparat frumusetea. Nu trebuie sa arate perfect, nu exista asa ceva. Cea mai mica parte iti poate atrage atentia.
Acelasi lucru e valabil si cand e vorba de persoana iubita: chiar daca toti ceilalti il cred urat si tot spun ca nu exista potrivire intre voi, cea mai mica particica din el il poate face cel mai frumos om de pe Pamant.

| Andrei101010 a răspuns:

Totul!