| Ando1dul a întrebat:

Fetelor conteaza aspectul fizic intr-o relatie? Am auzit fete spunand ca nu conteaza...

Răspuns Câştigător
| anonymus07 a răspuns:

Nu te lasa pacalit de astfel de chestii oh go on. Fetele spun mereu chestii de-astea deoarece sunt multumite de aspectul partenerului, altfel ar renunta la el imediat. Daca ai putea cuceri o femeie doar cu sufletul ai vedea tot felul de ratati imbractai la pantaloni de training cu niste fetele de clasa sociala inalta.Conteaza si sufletul dar cel mai mult aspectul si imbracamintea.Asta este adevarul crunt, e mai bine sa stii ce te asteapta pentru a nu suferi crezand ca atitudinea ta e defecta.Succes la agatat!

12 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Conteaza pentru fiecare insa depinde procentajul. 1-100% la fiecare difera.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Te-au mintit, intreaba-le pe mincinoasele alea daca l-ar vedea pe asta ar mai zice la fel?
http://fs71.trilulilu.ro/imgs/Alexandrru/urati_b0e8142d73ad38.jpg

| Xtadelo a răspuns:

Conteaza, dar mai important e sufletul.

Cand te indragostesti persoana iubita e cea mai frumoasawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Din punctul meu de vedere aspectul fizic conteaza mai putin, mai mult conteaza respectul, increderea, afectiunea si comportamentul fata de acea persoana, degeaba ca vorba aceea "depinde ce este in interior, nu in exterior" dar pentru alte peroane conteaza aspectul fizic pentru ca sunt rebele si nu stiu sa aprecieze ceea ce simti. Sa spunem ca intr-un fel si aspectul conteaza. Sunt multe de comentat, dar las si pe alti. Sincer imi place subiectul, este interesant.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza intr-o mica parte. Prima data cand vezi o persoana te uiti la chip, la ochi si daca esti baiat, la forme. Asta e observabil. Apoi, cand deschizi gura, e altceva.
S-ar putea sa fi ignorat daca nu arati cum si-ar dori persoana respectiva, depinde si de caracterul ei.
Dar e un aspect secundar. Mai intai caracterul, bineinteles.

| SpeșălGirl a răspuns:

De obicei fetele se uita la cat de dragut te comporti cu ele dar si aspectul conteaza.

Răspuns utilizator avertizat
| OtipaOarecare a răspuns:

Conteaza si aspectul fizic dar cel mai mult personalitatea, ce fel de om este, sufletul...love struckcand placi pe cineva il placi pentru cine este, nu pentru cum arata.Sa stii ca sufletul e nemuritor, fata de frumusetea tineretii care va disparea odata.Cuplurile trebuie sa se completeze, prin calitatile si defectele fiecaruia.Acele fete care se uita doar la aspect si la portofel inseamna ca nu iubesc.

| draky90 a răspuns:

Cum sa nu conteze,sa fim seriosi,iti raspunzi chiar singur la intrebare,o fata ca sa-ti devina iubita,prima si prima data va fi atrasa de fizicul tau,chiar inainte sa discutati, deci conteaza destul de mult si aspectul fizic, nu mereu si in totalitate, dar conteaza, oricum cred ca deja stiai asta.

| MikKinder98 a răspuns:

Fetele sunt mincinoase.Asta nu ai auzit-o?

| Experienta a răspuns:

Aspectul fizic nu este asa de important. Ceea ce este important sunt calitatile omului. Cu adevarat conteaza cum arata omul pe dinauntru.

Pa, Pa! Sper ca te-am putut ajuta...

| Irimia_Irina_1992 a răspuns:

Depinde de potentialul partener. Sunt baieti care prefera fetele plinute sau blonde sau roscate sau minione etc.