| dincolodenor a întrebat:

Fetelor, cu un penis de 6 cm ati avut orgasm? Sau v-ati simtit bine cu un penis de 6 cm, sau mai mic?

20 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu am avut parte de asa ceva.Totusi,cauta-te inainte sa ai contact sexual cu o fata!

pa, pa.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Dezvolta-ti abilitatile "digitale" (cu o manichiura impecabila!) si manierele elegante, astfel incat, macar cu ele, si cu stiinta dezmierdarii digitale si orale a clitorisului, plus cea a gasirii si stimularii eficace a punctului G, sa poti satisface macar asa (si nu eputin lucru, sa stii!) o fata/femeie!

La unele tipe, punctul G se afla chiar la 2, 5-3 cm de la intrarea in vagin!, asa ca ai destule sanse, totul e sa perseverezi, stiind sa te porti corespunzator, ca sa poti ajunge la faza intima! SuccessE!

| Rukhsandra a răspuns:

Cati ani ai ...sunt curioasa?

| Gosh. a răspuns:

Cati ani ai? 8?

| Zazu a răspuns:

Stii ce spun femeile despre cum trebuie sa arate un penis?Cat jumatatea unui pumn,un penis care ar avea dimensiunile astea ar putea sa excite mai repede o femeie pentru ca atingerea clitorisului ar fi maxima.

| maryana5 a răspuns:

Mai bine taci rolling on the floor ca te faci de ras rolling on the floor

| sdfgsdf a răspuns:

E cred ca e foarte okay

sa te jocu cu el in nisip nu altceva! laughing)

| alexandru_6274 a răspuns:

Nui nimic eu am 12 ani si 7, 5-8cm la penis

| Fotbalistul a răspuns:

O ai de 6?sad du-te la doctor daca este vorba despre tine

| ɱɪƭȥυʅɪɲʌ ✰ a răspuns:

Doamneeee... 6 cm?

ala nu se numeste penis... daca ai problema asta eu zic sa consulti un medic,

pare rau pentru tine...

sincer nu cred ca vreo fata s`ar simti bine cu un penis asa mic, parerea mea straight face

bafta!

| feroceboy4u a răspuns:

Iti mai trebuia vreo 2 cm...sa ii atingi punctu' g laughing

| Jack_1562 a răspuns:

Du-te la medic urgent omule. Depinde si ce varsta ai, daca ai peste 20 de ani e grav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va mai impacientati, pun pariu ca are vreo 12 ani cel care a postat asta! laughing))) NU ai ce sa faci cu 6 cm, baietel!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ce spun femeile despre cum trebuie sa arate un penis? Cat jumatatea unui pumn, un penis care ar avea dimensiunile astea ar putea sa excite mai repede o femeie pentru ca atingerea clitorisului ar fi maxima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un penis de 6-7 cm in erectie si am 12 ani e bine sau e rau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man depinde de varsta nu cont marimiea asa e mai mica si jukausa

| alexx77 a răspuns:

Eu am 15 ani si am penisul tot de 6 cm cryingva rog nu radeti

| PaLeRMo a răspuns:

Lolz la 12 ani minim un penis are 6-7cm laughing)

| PaLeRMo a răspuns:

Stai lin laughing)

| rozomberok a răspuns:

Cum va simtiti fetelor cu un penis de 13 cm? da sincer. chiar vreau sa stiu aventuri cu penisuri de 13 cmwinking