| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,cum a fost prima data cand ati facut dragoste? Cum e sa faci dragoste pentru prima data cu un baiat?
Dau funda pentru cel mai frumos raspuns!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Interesant, nemaiintalnit, nemaipomenit, fantastic, unic samd.
Restul detaliilor, o sa le aflii cand vei avea tu prima oara de dragoste cu un baiat.

| corbulalbrosu a răspuns:

De obicei sexul de dezvirginare este foarte dureros, iar urmatoarele cateva vor provoca un disconfort major. Placerea si satisfactia pot sa apara doar dupa trecerea unui anumit timp. In consecinta in cazul fetelor care nu au practicat masturbarea intravaginala primul sex cel de dezvirginare poate fi considerat in cel mai bun caz ca ceva neplacut.

| sweetgaby53 a răspuns:

Salut.Pai prima data nu e prea placut.Placerea vine dupa prima data.Esti emotionata, nu te poti lasa dusa de placere. Dupa mai simti un pic de durere.Prima data e mereu asa.Dar poate fi si contrariu.Totul depinde de persoana de corp.Eu dupa prima data am simtit placerea.