| DJSpook1 a întrebat:

Fetelor cum preferati baieti? Eu sunt genul mai copil, mereu fericit, cu multa energie. Pot fi si serios, dar daca me-ar cere o persoana sa ma schimb pentru ea eu nu as face-o, si asa vreau sa raman toata viata, deci preferati baieti maturi sau cei mai copilarosi?

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Prefera baietii care emana siguranta de sine, cum ai facut tu - Ca nu te schimbi pentru nimeni, emani un aer de superioritate. bravo, imple putin increderea cu tupeu si du-te pe ele!

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Fetele nu te vor Spoooky.
Eu sunt singura excepție de la regulă.

| Doub a răspuns:

Ador băiatul care ştie să se adapteze oricărei situaţii. Să ştie când să glumească, să fie serios, să ştie când să fie alături de mine, când să mă oprească şi să mă liniştească.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza, ai spus in alta intrebare ca ai 1, 57, si eu am atat deci pune-te cu mine laughing

| Madesz a răspuns:

Prefer băieții copilăroși pentru ca și eu sunt la fel laughing.

| AndCat26 a răspuns:

Eu una prefer baietii (barbatii) maturi, de la care am de invatat ceva, si cu care sa ma pot intelege. Eu cred ca baietii copilarosi nu sunt suficienti de maturi, si ar trebui sa-si gaseasca o fata pe masura.

| Crux a răspuns:

Băieții care ştiu să scrie corect şi să se comporte adecvat în societate. Să fie mai serios şi matur.

| RalluRaluka15 a răspuns:

Pai faza este ca un baiat copilăros are nevoie de o fata la fel... eu prefer băieți mai maturi care sa ma învețe diferite chesti, sa ma ajute, sa ma inteleaga, si sa stie cum sa se comporte cu o fata...