| Luis22 a întrebat:

Fetelor, dacă într-o zi, iubitul vostru v-ar spune că are de mult o fantezie: Să faceți sex cu el și cu încă alte două femei, adică în patru. Ați face asta de dragul lui, ca mai apoi și el să vă întoarcă favoarea?

2 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

Ceri pareri fiindca ai o asa fantezie, am ghicit?
nici o domnisoara care se respecta nu va accepta, niciuna.
Doar o curvulita ar accepta, dar o fata decenta nu

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Astfel de fantezie nu trebuie acceptata deoarece acesta arata interesul fata de alte femei plus actul sexual cu acestea! Acesta da dovada de lipsa de respect si de iubire fata de tine indiferent daca iti promite ca te va lasa si pe tine sa aplici aceasta fantezie! Refuza-l si urmareste-i comportamentul! Eu nu as accepta astfel de lucruri indiferent ca il iubesc atat de mult! Meriti"a doua sansa""