| Bolobitza a întrebat:

Fetelor, daca un baiat ar vrea sa va faca sex oral ati accepta?

8 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Normal că ar vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile nu sunt ca si barbatii, ele sunt mult mai selective, sunt interesate si de alte aspecte in afara celui pur sexual. Noi, barbatii, suntem porci cand vine vorba de sex, ele sunt ceva mai complicate si delicate. O femeie trebuie rasfatata, mai intai, trebuie sa-i trezesti interesul, nu poti pica cu limba in ea, ca taranul.

Bine, cu exceptia situatiei in care respectivul arata bine, moment in care tot ce am spus pana acum se anuleaza si chilotii incep sa zboare prin aer.

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Adicatelea eu pentru ca sunt femeie sunt nevoita sa stau la pisiceli daca am chef de un sex oral? tongue Sau cum?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Cu exceptia situatiei in care respectivul arata bine...

| Vampir007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca arata bine si nu stie cu limba meserie nu cred ca fata va fi prea incantata, parerea mea de baiat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vampir007):

Ea nu are de unde sa stie asta. Va accepta, dupa care va avea o surpriza.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Depinde ce baiat, daca e iubitul, logiclaughing)

| Bolobitza explică (pentru XAndreeaAndreeaX):

Logic ca ai vrea, ca doar si tu faci din astea cu boticu...